Telšiškis gabeno pustrečio tūkstančio pakelių rusiškų cigarečių

Tauragės rajone pasieniečiai sulaikė telšiškio vairuojamą automobilį, kuriuo jis gabeno pustrečio tūkstančio pakelių kontrabandinių rūkalų.

Antradienį Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Pakrančių apsaugos rinktinės (PAR) Operatyvinės veiklos skyriaus ir Specialiosios paskirties būrio pareigūnai autostradoje Tauragės rajone, netoli Kryžkalnio, sustabdė ir patikrino automobilį „Peugeot 605“ . Jį vairavo 32-ejų metų Telšių gyventojas.

 

Mašinoje pasieniečiai aptiko 2500 pakelių cigarečių „Saint George 7“ su rusiškomis banderolėmis. Kontrabandiniai rūkalai buvo gabenami bagažinėje įrengtoje slėptuvėje bei variklio skyriuje.

 

Be to, VSAT pareigūnai nustatė, kad telšiškis vairavo automobilį neturėdamas tam teisės – be vairuotojo pažymėjimo.

 

Operatyvininkai tarp vyro daiktų rado jo 39-erių metų brolio vardu išduotą vairuotojo pažymėjimą ir nustatė, kad šis pažymėjimas yra negaliojantis.

 

Vairuotojas ir „Peugeot 605“ buvo pristatyti į PAR Zoknių užkardą. Dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis pasieniečiai pradėjo administracinės bylos teiseną.

 

Savo ruožtu dėl automobilio vairavimo neturint teisės Šiaulių apskrities policijos pareigūnai telšiškiui surašė administracinio teisės pažeidimo protokolą.

 

Po apklausos vyrą VSAT pareigūnai paleido. Automobilis ir cigaretės saugomi Zoknių užkardoje.

 

VSAT Pakrančių apsaugos rinktinės informacija

 

{parasas}