Knygynų tinklas „Pegasas“ rekomenduoja Willard F. Harley knygą „Jo norai, Jos norai“

Žymaus amerikiečių psichologo Willard F. Harley knyga „Jo norai, Jos norai“ jau ne kartą buvo geriausių knygų apie vyrų ir moterų santykius sąrašuose.

Ką daryti, kad sutuoktinių ryšys degte degtų meile? Šie ir panašūs santuokos klausimai gvildenami knygoje, kurioje rasite vertingų patarimų, kaip duoti vienas kitam tai, ko abiem labiausiai reikia gyvenant kartu.

Knyga „Jo norai, Jos norai“ pirmą kartą buvo išleista dar 1986 metais, ir iki šių dienų tiražai vis kartojami. Skaitytojai pripažįsta, kad šis patarimų rinkinys išmokė juos puoselėti meilės gyvybingumą, ir galėtų patvirtinti, kad brandi santuoka bei gražus poros tarpusavio ryšys yra tikrai įmanomas.

 

Skaitytojų mintys apie Willard F. Harley knygą „Jo norai, Jos norai“:

 

Tai geriausia mano skaityta knyga apie santuoką.

 

Šią knygą rekomenduoju visiems savo draugams. Ji turėtų būti svarbiausias kiekvienų namų skaitinys.

 

Negaliu patikėti, kokia rami ir meilinga tapo mūsų santuoka, kai perskaitėme šią knygą. Nuo skyrybų prarajos mudu grįžome prie tokios jaudinančios meilės, kokią patyrėme per pirmąjį pasimatymą.

 

Šią knygą pavadinčiau vadovėliu sutuoktiniams. Ji turėtų būti kiekvienos šeimos bibliotekoje. Juk santuoka – vienas sudėtingiausių uždavinių, kuris tenka Jai ir Jam. Lengva susižavėti, įsimylėti, galiausiai pasižadėti būti kartu „džiaugsme ir varge“. Nepalyginti sunkiau – gyventi ir mylėti tą patį žmogų visą likusį gyvenimą.               

 

{pegasas2}