Startuoja moksleivių konkursas, kurio laimėtojai lankysis ES paramą gavusiuose aplinkosauginiuose objektuose

Startuoja moksleivių konkursas, kurio nugalėtojai laimės šešias ekskursijas į ES paramą aplinkosaugos projektams gavusius objektus. LR Aplinkos ministerijos Aplinkos projektų valdymo agentūra šį projektą finansuoja iš ES struktūrinių fondų lėšų. Projekto tikslas – pristatyti ES struktūrinės paramos Lietuvos aplinkosaugai rezultatus.

 

Tai yra, kaip ES lėšomis įgyvendinti atliekų tvarkymo, vandentvarkos, nuotekų valymo ir kiti aplinkosaugos projektai, prisidėjo prie kiekvieno iš mūsų gerovės, suteikė galimybę gyventi švarioje aplinkoje.

 

Konkurso metu 5-10 klasių moksleiviai atsakys į internete skelbiamos anketos klausimus aplinkos tausojimo, ekologijos, ekologiško gyvenimo būdo srityse. Laimės tų mokyklų moksleiviai, kurie bus aktyviausi ir teisingai atsakys į daugiausiai anketos klausimų.

 

Nuorodą į internete talpinamą anketą galima rasti mokyklų interneto svetainėse ir ekologiniuose tinklapiuose. Moksleiviai galės pildyti anketą iki spalio 6 dienos.

 

Konkurso laimėtojos – net 6 mokyklos bus apdovanotos specialiais prizais – pažintinėmis ekskursijomis į ES paramą gavusius objektus. Šių ekskursijų metu moksleiviai ne tik pamatys ES paramos lėšomis atnaujintus objektus, bet ir aplankys gražiausius Lietuvos kampelius ir patirs neišdildomų įspūdžių. Moksleiviams apie lankomus objektus bus parengti iliustruoti lankstinukai, kurie supažindins su atliktais ES lėšomis šių objektų rekonstrukcijos darbais.

 

Organizuojamų ekskursijų metu moksleiviai apžiūrės rekonstruotas ES lėšomis nuotekų valyklas, dumblo apdorojimo įrenginius, regioninius atliekų sąvartynus ir kitus objektus.  

 

Vykdomas „6 pažintinių ekskursijų moksleiviams organizavimas“ projektas truks iki 2011 m. spalio 15 d.

 

Konkurso anketa yra internetiniame puslapyje: http://www.pscentras.lt/lt/quiz/1.

 

Mažeikių rajono savivaldybės informacija

 

{parasas}