„Mažeikių“ vyriausiasis treneris: „Drįstu teigti, kad esame komanda su tvirtu charakteriu“

Po trečiadienio pergalės LFF Taurėje prieš Dainavos komandą ir, žengus gan tvirtą žingsnį į priekį trumpas pokalbis su vyriausiuoju „Mažeikių“ komandos treneriu Nerijumi Gudaičiu.

Kaip „Dainava“ atrodė prieš susitikimą?

Visai neseniai turėjau galimybę stebėti rungtynes Kaune tarp FBK „Kauno“ ir „Dainavos“, kur rezultatu 2-0 nugalėjo „Dainava“.

Alytiškiai techniška komanda, žaidžianti kombinacinį žaidimą, dažniausiai trumpais ir vidutiniais, tiksliais perdavimais. Komanda turi keletą lyderių, kurių pagalba vystomos ir užbaigiamos atakos, o puolėjas A. Buinickis su 15 įvarčių yra rezultatyviausias A Lygos žaidėjas. Ši informacija apie varžovo žaidimą leidžia kai kuriuose momentuose išvystyti pranašumą aikštėje.

 

Kas lėmė pergalę?

 

Mes greitai įmušėme įvartį (16min. V. Antipov). Pavyko atakas organizuoti kraštais, padavimais į baudos aikštelę. Sukūrėme daug progų įvarčiui pasiekti, tačiau jas realizavome tik papildomo laiko metu. Tiesa gynybiniuose veiksmuose turėjome rimtų problemų. Malonu, kad po keitimo pasirodę žaidėjai sustiprino atakuojantį žaidimą ir pelnė pergalingus įvarčius (V. Lapeikis, M. Grušauskas).

 

Jau ne pirmose rungtynėse matome žaidžiantį Irmantą Kancę. Šiandien prie jo prisijungė ir Augustinas Montvydas. Kaip jiems sekėsi?

 

Jau trečiose rungtynėse iš eilės vidurio gynėjo pozicijoje rungtyniauja jaunasis mažeikiškis Irmantas Kancė. Stengiasi ir klauso. Nuo antro kėlinio rungtyniavo dar vienas mažeikiškis Augustinas Montvydas – sakyčiau ramiai ir užtikrintai, o vidurio saugo pozicija ir reikalauja ramumo bei organizacinių gebėjimų. Be abejo jie daro dar daug klaidų, tačiau džiugu kad auga perspektyvus, savas jaunimas.

 

Kokia dabar „Mažeikių“ komanda?

 

Drįstu teigti, kad esame komanda su tvirtu charakteriu. Ši savybė šiuo metu ir padeda nepalūžti bei džiuginti sirgalius. Komandai reikia dėmesio ir laiko kol viskas vėl stos į savo vietas.

 

Šaltinis: fkmazeikiai.lt

 

{parasas}