Horoskopas antradieniui 09-13

Avinas – Venkite dviprasmiško elgesio su priešinga lytimi. Galite būti neteisingai suprastas ir patekti į keblią situaciją. Per didelis reiklumas taip pat neprives prie gero. Pasirūpinkite vaikais, nesumenkinkite jų problemų.

Tauras – Profesiniuose reikaluose jausitės varžomas, spaudžiamas. Senas pažįstamas gali prašyti pagalbos įsidarbinant, tvarkant turto reikalus ir pan. Arba pats dėl to kreipsitės. Palanki reakcija mažai tikėtina.

 

Dvyniai – Sunkiai kontroliuosite ir jausmus, ir pajamas. Galite atsidurti nemalonioje situacijoje. Tikriausiai pajusite, kaip slegia įgrisusi rutina ir nemėgstami žmonės bei konkurentai. Gali nutrūkti kažkoks ryšys ar sutartis.

 

Vėžys – Jei neišklysite iš suplanuotos dienotvarkės, gali pavykti susitarti dėl finansavimo, naujos sutarties. Būkite išradingas, spręsdamas, kaip racionaliau ir taupiau naudoti turimus išteklius, santaupas.

 

Liūtas – Gali būti, kad teks atsisakyti kai kurių ambicijų, nes stigs palaikymo, solidarumo. Svarbu neprarasti savigarbos ir autoriteto. Visuose kontaktuose, ginčuose apsiginkluokite kantrybe, diplomatija.

 

Mergelė – Jūsų galva bus užimta svarbiais darbo reikalais. Galimas nelengvas pokalbis su įtakingu asmeniu, politiku ar užsieniečiu. Pasistenkite išlikti korektiškas, jei teks išklausyti kitokią nuomonę, kritiką. Saugokite sveikatą.

 

Svarstyklės – Nusiteikite kolektyviniam reikalų aptarimui, susirinkimui ar bent jau pokalbiui su vadovu. Subtiliau reikškite nepasitenkinimą, nepykite už konstruktyvią kritiką – ji naudingesnė negu nenuoširdūs komplimentai.

 

Skorpionas – Galite pasiduoti blogai įtakai, leistis suklaidinamas, paminti kokius nors savo principus arba susikompromituoti. Kamuos abejonės dėl neaiškios situacijos asmeniniuose santykiuose. Neįsivelkite į intrigas, apkalbas, nelegalius reikalus.

 

Šaulys – Nors įtemptai darbuositės, tačiau gali būti, kad jūsų darbas liks neįvertintas. Matydamas, kad kai kurie svarbūs norai neatitinka jūsų galimybių, jausitės prislėgtas. Nenuleiskite rankų – energija ir valia padės pasiekti tikslą.

 

Ožiaragis – Tikriausiai gyvenimas vers labiau taupyti, kruopščiai skaičiuoti pajamas bei išlaidas. Vykdykite finansinius įsipareigojimus, jei jų turite. Pasistenkite nelįsti į skolas, mokykitės planuoti biudžetą. Saugokite savo turtą nuo vagių.

 

Vandenis – Tikriausiai teks imtis reikalų, kur reikia intensyviai bendrauti su žmonėmis, reklamuoti, sudaryti sutartis. Būsite labai jautrus, todėl jus žeis bet koks abejingumas, jūsų pastangų ignoravimas. Neverta graužtis, jei jūsų nesupranta nepažįstami žmonės.

 

Žuvys – Jūsų mintys daugiausiai suksis apie šeimos reikalus, pinigus. Artimo žmogaus problema gali tapti rimta ir ilgalaike. Jei jums pasiseks gauti atlyginimą, atgauti skolą, tai sutaupyti, išlaikyti tų pinigų tikriausiai nepavyks.

 

Šaltinis: vytautus.com