Horoskopas pirmadieniui 09-12

Avinas – Net jei žinosite, kad viskas gerai, jausitės prislėgti. Galite nervintis ir dėl pinigų, ir dėl santykių su mylimu žmogumi, ir dėl vaikų elgesio. Tiesa, nesiimkite radikalių priemonių padėčiai pataisyti, nes tuomet galutinai viską sugadinsite. Pasikliaukite savieiga – gal jau rytoj kai kas netikėtai pasikeis į gera, ateis pagalba, gera žinia.

Tauras – Sudėtingas laikas, kai galima rimtai apsirikti, priimti klaidingą sprendimą. Būkite pakantesni artimiesiems, kolegoms, atidesni užuominoms. Tik neišgyvenkite, jei ne viskas seksis. Nesiimkite daug darbų, juos atlikite neskubėdami.

 

Dvyniai – Šios dienos problemos bus susijusios su partneriais, sutuoktiniu ir jūsų artimaisiais. Neteiskite, nepykite – tikrai apsirinkate. Su svetimais neverta dalintis savo dvejonėmis, įtarimais, nuoskaudomis.

 

Vėžys – Mažiausiai sėkmės teks jums (nors šiandien jos stigs visiems). Diena sunki, tad būsite linkę be priežasties nusiminti. Nepalanku skolinti pinigų, juolab juos investuoti. Negeras laikas įsimylėti, aiškintis meilės santykius.

 

Liūtas – Nelengva diena. Nieko nauja nepradėkite, niekam nieko nežadėkite ir svarbius dalykinius pokalbius, keliones atidėkite bent jau rytdienai. Analizuokite sukauptą patirtį: galite suvokti svarbių (nors nebūtinai malonių) dalykų.

 

Mergelė – Likite kuklūs: siekite tyliai, kantriai vykdyti savo pareigas, niekam nepriekaištauti, nieko nespausti, nemokyti – tai sukels priešingą reakciją. Venkite rimtų įsipareigojimų, o svarbų pokalbį su vadovu atidėkite.

 

Svarstyklės – Netinkamas laikas mėginti laimę, rizikuoti. Venkite ir beatodairiško entuziazmo, fanatiško tikėjimo savo ar kieno nors kito nuostatų teisingumu. Nereikėtų pasiduoti draugų ir vadovų įtakai, turėkite savo nuomonę.

 

Skorpionas – Sunkokas laikas, kai galima greitai nusivilti, nuliūsti ar apsigauti. Tad netvarkykite svarbių piniginių ir turto reikalų, nesivelkite į avantiūras. Šiuo sunkiu metu neverta niekur skubėti, užsigriebti didelių ir atsakingų darbų.

 

Šaulys – Galite padaryti rimtų klaidų, tad nieko atsakingo nespręskite bei nedarykite ir nesistenkite rasti išeities. Atsargiau važinėkite, sportuokite, būkite apdairesni su elektra bei aštriais įrankiais ir ginklais.

 

Ožiaragis – Nereikėtų spręsti problemų, susijusių su pinigais ar nesklandžiais meilės santykiais. Iš jūsų gali būti pareikalauta grąžinti seną skolą, atlikti nebaigtą, užvilkintą darbą. Antra dienos pusė bus palankesnė už pirmąją.

 

Vandenis – Slapti priešai ir pavyduoliai nesnaudžia, tad galvokite, ką kalbate ir žadate. Niekam negrasinkite ir nieko neprakeikite – viskas sugrįš. Neužmegzkite naujų pažinčių, nei darbo, nei romantiškų.

 

Žuvys – Drąsiems ir impulsyviems geriau likti namie: svetur, darbe rūpesčių nepatirs tik ramūs, filosofiškai nusiteikę žmonės. Darbe atsiribokite nuo bendravimo su intrigantais ir liežuvautojais, nes apkalbos ir intrigos ne tik žemins, bet ir pakenks jūsų savijautai, sugadins nuotaiką. Patys irgi nebūkite patiklūs.

 

Šaltinis: vytautus.com