2009 m. kovo 24 d.

83 metų diena, 13 metų savaitė.

Saulė teka 06:11, leidžiasi 18:40. Dienos ilgumas 12:29. Mėnulio fazė – delčia. Oro temperatūra dieną nuo 0 iki -2, debesuota su pragiedruliais, sniegas. Vėjas šiaurės, 2-4 m/s. Oro temperatūra naktį nuo -2 iki -4, debesuota su pragiedruliais, sniegas. Vėjas šiaurės, 5-7 m/s.

Dienos patarimas – Laikas yra tikrasis šeimininkas, žmogus – tik švečias. ( Kinų patarlė)

Dienos prietaras – Jei padžiausi skalbinius ir labai greitai pradės lyti, vadinasi – verksi.

Sveikiname – Donardus, Gabrielius, Ganviles, Daumantus.

 

Pardavėjas, adresas 95 98 Dyz. Dujos
PK Orlean (Skuodo g., Žemaitijos g.) 3.24 3,38 2.89 1,60
Lukoil (Montuotojų g. 2) 3,20 2.85

1,55

 

Dienos vaizdelis.

Avinas

Šiandien kaip niekad norėsis įrodinėti savo teisumą. Na, gal ir esate geresnis, protingesnis už daugelį kitų, tačiau nebūtina viešai to demonstruoti. Suvaldykite aroganciją, kad vėliau netektų gailėtis dėl skubotų poelgių ar neapgalvotų žodžių.

Tauras

Jei šiandien kas nors norės jums patarti, padėkokite ir paklausykite. O štai pažadais nepasitikėkite. Verslininkams sandoriai bus sėkmingi, jei užmokestį gausite tuoj pat.

Dvyniai

Artimiausioms dienoms šiandien suplanuoti darbai greičiausiai liks nepajudinti dar kelis mėnesius. Susilaikykite nuo skubotų sprendimų. Vakarą praleiskite namuose, paskaitykite, pamąstykite.

Vėžys

Šią dieną patartina mažiau kalbėti, susikaupti, vakarą praleisti vienatvėje. Saugokitės traumų, ypač galvos, stuburo, rankų, kojų.

Liūtas

Iš anksto nusiteikite aktyviai dienai. Nebijokite, šiandien energijos pakaks viskam – ir nudirbti darbus, ir vakare pasilinksminti su draugais. Netekėjusioms moteris didelė tikimybė sutikti būsimą gyvenimo draugą.

Mergelė

Nesistenkite visko užsikrauti ant savo pečių, palikite darbų ir kolegoms. Namų ruošos darbus pasidalinkite su šeimos nariais. Nesivaržykite – vakare palepinkite save taure vyno.

Svarstyklės

Šiandien turite būti pasirengęs diskutuoti, ieškoti kompromiso, tačiau nuo sprendimo priėmimo susilaikykite – tai padarysite artimiausiu metu. Galite sutikti žmogų, kuris gali iš esmės pakeisti jūsų gyvenimą.

Skorpionas

Pajusite, kad pagaliau grįžta jėgos, netgi kils pagundų pasielgti nutrūktgalviškai, spjauti į poro balsą. Susivaldykite, nešvaistykite energijos veltui.

Šaulys

Šauliams patartina vengti ginčų, nesivelti į apkalbas. Pamedituokite, atskirkite grūdus nuo pelų.

Ožiaragis

Būsite kupinas energijos ir idėjų, kaip ją panaudoti, vis dėlto pasistenkite paskirstyti krūvį protingai, nenorėkite vienas nudirbti viso pasaulio darbų. Palankus metas dirbantiems aktyvų fizinį darbą, sportininkams.

Vandenis

Didelė tikimybė sutikti seniai matytų pažįstamų pačiose netikėčiausiose vietose. Galimi patys įvairiausi, nebūtinai malonūs tokių susitikimų padariniai.

Žuvys

Šiandien būsite nepaprastai dirglus, visgi pamėginkite tramdyti neigiamas emocijas – dėl vieno neapgalvoto žodžio ar veiksmo gali nutrūkti seniai puoselėti ryšiai. Anksčiau ar vėliau kontaktas turėtų atsinaujinti, tačiau kam be reikalo skaudinti žmones.

 

www.vytautus.com