2010 m. Rugpjūčio 29 d. Sekmadienis

241 metų diena, 34 metų savaitė.  

Saulė teka 06:17, leidžiasi 20:22. Dienos ilgumas 14:05. Pilnatis. 

Oro temperatūra dieną nuo +16 iki +18, debesuota su pragiedruliais, trumpalaikiai lietūs. Vėjas vakarų, 2-4 m/s. Oro temperatūra naktį nuo +9 iki +11, debesuota su pragiedruliais, trumpalaikiai lietūs, perkūnija. Vėjas šiaurės, 1-3 m/s.

Dienos mintis – Gimti sunku, mirti – dar sunkiau. (LIAUDIES IŠMINTIS) 

Sveikiname – Adolfus, Sabinas, Barvydus, Gaudvydes, Beatričes.

Dienos horoskopas:

Avinas – diena turėtų būti lyg ir nebloga. Ir krutėti norėsis, ir flirtų bus, bet kažkas vis dėlto neduos ramybės. Tai gali būti sveikatos sutrikimas arba neramios nuojautos. Vakare pravartu nueiti anksčiau miegoti.

Jautis – ši diena atneš permainų nuojautas arba vidinį jų poreikį. Neskubėkite naujai įsipareigoti, kol nesutvarkėte senų reikalų. Būkite itin atidus tiems, kuriuos mylite, derėtų labiau prie jų prisitaikyti.

Dvyniai – sudėtinga diena. Galbūt teks spręsti juridines problemas. Atsiras dalykų, kurie nepriklausys nei nuo jūsų norų, nei nuo valios. Jautriau nei paprastai reaguosite į bendravimo nesklandumus, rodysite nepasitenkinimą.

Vėžys – šiandien jūsų nuotaiką gali drumsti piniginės problemos, skolų klausimai. Venkite nepamatuotų įsipareigojimų. Pinigų neskolinkite net draugams: didelė tikimybė prarasti ir santaupas, ir draugus.

Liūtas – galimi bendri projektai su užsieniečiais, svarbių ryšių užmezgimas. Turėtų pavykti susitarti dėl bendradarbiavimo perspektyvų, sudominti užsienietį ar kažkuo ypatingą žmogų. Venkite pernelyg atvirai reikšti kritiką, pastabas.

Mergelė – nė nemėginkite išmesti iš galvos profesinių problemų. Neišsisukinėkite, jeigu teks įtemptai padirbėti viršvalandžius ar ką nors pavaduoti. Tęskite tai, ką pradėjote, išpildykite senus pažadus. Vakare pavyks smagiai paūžti.

Svarstyklės – tikėtina emocinė įtampa, galbūt dėl to, kad laukiate kažkokios žinios. Kai kas kryps jūsų naudai, tačiau nebus lengva tuo pasinaudoti, nes nelabai suvoksite, kas jums geriausia. Į vakarą galvoje dar padaugės miglos, bet sustiprės intuicija.

Skorpionas – tikriausiai nerimausite dėl išgirstų paskalų, gandų, atskleistos jūsų ar partnerio paslapties. Būtina aiškiai suvokti, kas jums svarbiausia, kas yra jūsų pareiga, ir atsiriboti nuo antraeilių dalykų. Nuoširdžiai pasidomėkite artimųjų interesais.

Šaulys – gerai jausite kitus žmones, emocionaliai reaguosite į kiekvieną repliką, žodį. Tikriausiai pajusite, kad norisi pakeisti santykių pobūdį, įvykių raidą. Būkite tolerantiškesnis kitokiai nuomonei, neaštrinkite nesutarimų.

Ožiaragis – atsakomybės pareikalaus reikalai, susiję su turtu. Vertėtų pasidomėti, kuo iš tikrųjų užsiima tie, kurie jums siūlo paslaugas, prekes. Popiet teks daugiau bendrauti, važinėti, klausytis gandų. Pasižymėsite komunikabilumu.

Vandenis – iš ryto atrodysite energingas, o jei ką sumanėte – neperkalbamas. Palanku tvarkyti komercinius reikalus (jei šiandien visgi nusprendėte padirbti). Tik elkitės garbingai, negadinkite savo reputacijos. Vakarą rekomenduojama praleisti namuose, su šeima.

Žuvys – dėl kantrybės stokos šiandien galite sudarkyti net geriausią mikroklimatą. Būtų neprotinga pasiduoti emocijoms ir iškloti viską, ką galvojate. Galite labai įskaudinti artimą žmogų. Vakaras gali būti smagus ir romantiškai audringas.

Horoskopų šaltinis: vytautus.com

{parasas}