Horoskopas ketvirtadieniui 09-08

Avinas – Aktyviai veiklai nepalankus metas. Stebėkite, įsiklausykite – pajusite povandenines sroves, akmenis. Apmąstykite silpnąsias savo darbo vietas. Nepraraskite kantrybės bendraudami su artimaisiais. Įsidėmėkite šiandien gautus profesinius patarimus ir dalykinius pasiūlymus.

Tauras – Galima mėginti laimę, jeigu esate viską apskaičiavę. Asmeniniuose santykiuose būkite atsargesni – galite lengvai susipykti su mylimu žmogumi, nors tai ir meilės metas.

 

Dvyniai – Visur būkite atidūs: galite praleisti svarbią informaciją ar padaryti apmaudžią klaidą dirbdami, taip pat tvirtindami dokumentus. Beje, galima visiškai netikėta pagalba, paguoda.

 

Vėžys – Tai jūsų jėgos metas: jei esate stiprūs, rizikuoti galima. Jei nepasitikite savo galimybėmis, nesivelkite į kovą, konkurenciją. Geras laikas susitikti su užsieniečiais.

 

Liūtas – Tinka rizikuoti, tiesa, viskas turi būti parengta, negalima vadovautis emocijomis, tik blaivia galva. Spręskite skolų, mokesčių ir investavimo problemas. Galimas romantiškas nuotykis.

 

Mergelė – Netikėtai sėkmingas laikas: seksis ir tvarkyti reikalus, ir bendrauti su priešingos lyties atstovais. Palankus metas tvarkyti reikalus, susijusius su užsieniečiais ir kelionėmis.

 

Svarstyklės – Spręskite svarbias su karjera susijusias problemas – rasite išeitį. Ir nesureikšminkite galimų problemų, nesėkmių: jos laikinos, nors ir apmaudžios.

 

Skorpionas – Galima netikėta sėkmė, vis dėlto diena sudėtinga ir pavojinga tiek ką nors veikiant, tiek bendraujant: pasistenkite neperlenkti lazdos ir tvarkydami reikalus, ir bendraudami su artimaisiais. Draugais labai nepasikliaukite: geriausia viską daryti vieniems.

 

Šaulys – Netikėtai sėkminga diena, tad neskubėkite pykti, liūdėti. Nepraraskite atidumo – prieš jus darbe gali būti rezgama intriga. Neskubėkite pasitikėti, įsipareigoti. Daugiau ilsėkitės, stiprinkite sveikatą.

 

Ožiaragis – Gerai apmąstykite savo galimybes ir tik tada ryžkitės pavojingam žingsniui. Tačiau jei abejojate pasirinkimo teisingumu, nerizikuokite. Vis dėlto šis laikas tinkamas ieškoti pagalbininkų, investuotojų. Šiandien labai svarbu nesivelti į konfliktus.

 

Vandenis – Puikus metas tvarkyti keblius skolų, draudimo, mokesčių reikalus. Tai likimo dovanų metas: mėginkite su viršininku pakalbėti apie savo atlyginimo perspektyvas. Galima pirkti vertingą daiktą, dovanų.

 

Žuvys – Galima pamėginti sutvarkyti kokį skubų reikalą. Tai geras laikas ieškoti sunkiai gaunamos informacijos. Vis dėlto tikėtinos klaidos, nesėkmės dėl neapdairumo, nemokėjimo įvertinti svetimų pastabų.

 

Šaltinis: vytautus.com