Jūsų charakterį išduos pižama

Nuo seno žinome, kad gestai, mimika, eisena gali daug papasakoti apie žmogų. O ar susimąstėte, kad drabužiai, kuriais vilkėdami miegame, taip pat iškalbingai byloja apie asmenybę? Juk ne be reikalo vieni negali užmigti be šilkinių naktinukų, o kiti – be patogios ir jaukios flanelinės pižamos…

Jei ji miega apsivilkusi…

 

…flanelinę pižamą. Tai – draugiškas, „jaukus“, nuoširdus žmogus, kuriuo galima pasikliauti. Mielai padės visiems draugams, giminaičiams, bičiuliams – net ir pažadinta vidury nakties. Jai patinka pramogos,
noriai ir lengvai bendrauja su aplinkiniais, mezga naujas pažintis. Pagrindinis koziris – pasitikėjimas savimi ir geranoriškumas. Kaip tik šios charakterio savybės žmones traukia prie jos.

 

…medvilninius naktinius marškinius. Tai jausminga, lengvai pasiduodanti naujiems įspūdžiams, nuolat gyvenime ieškanti romantikos. Rūpinasi išvaizda, jai svarbi aplinkinių nuomonė. Stengiasi vengti liepsningų aistrų ir stulbinančių nuotykių – jai labiau prie širdies stabilumas ir tvirtas pagrindas po kojomis.

 

…šilkinius nėriniuotus naktinukus. Iš prigimties yra gundytoja ir viliotoja. Tai švelni, moteriška, aistringa, bet taip pat tvirta asmenybė – žino, ko nori iš gyvenimo, ir beatodairiškai siekia tikslo. Pasitiki savimi ar bent jau stengiasi iš paskutiniųjų, kad visiems taip atrodytų. Dažnai slepia tikruosius jausmus ir šiukštu neatskleidžia silpnybių. Tai – moteris, kurią galima pavadinti fatališka. Sunku atsispirti jos žavesiui ir kerams.

 

…pižamą su vaikišku piešinuku. Ši moteris rūpinasi šeimos židiniu, ieško šilumos ir jaukumo. Labiau už viską gyvenime jai reikia pasitikėjimo, tvirtumo, santykių pastovumo. Pati stengiasi būti patikima. Yra žodžio žmogus, nesišvaisto tuščiais pažadais, puikiai suvokia pareigas ir iš paskutiniųjų stengiasi jas
tinkamai atlikti. O vaikiškas piešinys ant pižamos – tik mažutis priminimas, kad ir jai kartais norisi pabūti maža mergaičiuke, iš kurios niekas niekada nepareikalaus tvirtumo ir atsakomybės.

 

…Ievos kostiumą. Tai valdinga ir nepriklausoma asmenybė, kuri iš bet kokios padėties ras savitą išeitį. Mąsto originaliai, vengia standartų. Aplinkiniai ją laiko ekscentriška. Gali nedvejojusi mesti iššūkį likimui, rasti vidinių jėgų įveikti bet kokias kliūtis. Labiau už viską nemėgsta veidmainysčių ir intrigų.

 

Jei jis apsivilko…

 

…pižamą. Tai – pastovus, sunkaus darbo ir atsakomybės nebijantis vyras. Jis – praktiškas, labiau klauso proto nei jausmų. Toks vyras – tvirtas, atkakliai siekiantis užsibrėžto tikslo, jam patinka sportas, kelionės. Jis gali būti patikimas ir šeimyniškas, bet teks susitaikyti ir su valdingumu.

 

...tik pižamos kelnes. Jis – praktiškas, savimi pasitikintis žmogus. Neverta tikėtis, kad jį domins tokie tušti reikalai kaip mada ir vakarėliai. Toks vyras mieliau laiką leis žiūrėdamas futbolo rungtynes. Jis moka kūrybingai atlikti įvairias užduotis, improvizuoja siekdamas tikslų. Toks žmogus prisiriša prie aplinkos ir rutinos, ne itin palankiai vertina gyvenimo permainas. Tačiau jei jau pasakė – ištesės, kad ir kas nutiktų. Tai patikimas, nuspėjamas, rizikuoti nelinkęs, bet labai užsispyręs vyras, kuris vis dėlto kartkartėmis nustebina netikėtais romantikos proveržiais.

 

…trumpikes. Tai reiškia, kad jis gyvenime ieško pastovumo ir saiko. Gali būti, kad šis vyras linkęs į pedantiškumą. Veikiausiai jis rūpestingas ir draugiškas, tačiau puoselėja viltis, kad atsakysite tuo pačiu – pasirūpinsite ir apšokinėsite. Jis niekada nepamirš jūsų pažinties ar vestuvių datos. Tačiau niekada neatleis, jei šias datas pražiopsosite jūs.

 

…trumpikes ir marškinėlius. Jis – tipiškas namisėda. Tokiam vyrui visai nerūpi aplinkinių nuomonė. Jis pats puikiai žino, ko siekia ir trokšta – ir beatodairiškai juda tikslo link. Gali būti, kad jis – darboholikas, profesijai atsidavęs visu kūnu ir siela. Jis į savo mintis gali būti paniręs taip giliai, kad nė nepastebės, kas gyvena šalia. Toks vyras neišsiskiria subtilumu ir jautrumu, tad sentimentų ir romantikos iš jo geriau nė nesitikėti.

 

…Adomo kostiumą. Tai – kūrybinga asmenybė su plačiu, turtingu ir įdomiu vidiniu pasauliu. Toks vyras pasitiki savimi ir žino, kad pasieks visų užsibrėžtų tikslų. Išradingas, greitai ir originaliai mąstantis, nesuklumpantis prieš jokius sunkumus. Su juo nebus nuobodu. Tačiau ir jums teks visada būti pasitempusiai, nuolat galvoti, kuo dar galėtumėte jį suintriguoti – mat šio tipo vyrai neišsiskiria prieraišumu: susidomėjimas praėjo – ir viso geriausio, mieloji!

 

{balsas2}