Ar žinote, kokia namų zona pavaldi jums?

Kiekviena namų zona yra pavaldi skirtingam Zodiako ženklui. Norint sustiprinti savo ženklo energijas, reikia skirti daugiau dėmesio ir patobulinti mėgiamą namų kampelį.

Labiausiai puoselėjamos zonos padės nustatyti ir Ascendentą – individualų ženklą. Jei gimėt po Svarstyklių Saule, o labiausiai mėgstate laistyti gėles ar gėrėtis žvaigždėmis balkone, vadinasi Ascendentas ir pagrindinis Zodiako prognozių ženklas – Šaulyje.

 

Avino energijos dominuoja prieškambaryje ir koridoriuje ties pagrindinėmis durimis, kurios dar vadinamos gyvenamosios erdvės kou įeiga. Per jas į namus patenka sėkmė ir laimė, tačiau ties slenksčiu jos gali virsti ir nesėkmę nešančiomis energijomis.

 

Kai durys atsidaro į išorę, pinigai nuolat „išplaukia“ iš šeimos iždo, suprastėja sveikata. Be to, durys neturi atsiverti į akliną sieną, pernelyg ankštą erdvę, ilgą tiesų koridorių, į tualetą ar į miegamąjį.

 

Jautis „šeimininkauja“ valgomajame. Valgomasis stalas turėtų būti apvalus, be aštrių kampų. Jis neturi stovėti priešais duris ar laiptus, virš jo neturi būti balkių ar vamzdžių. Valgomajame tinka pakabinti ant sienos veidrodį, kuriame atsispindėtų maistas, arba nuolat laikyti ant stalo indą su šviežiais vaisiais. Tai pritraukia skalsą.

 

Dvyniai įsitaiso kabinete, arba darbo kambaryje, kuriame sutelkia visas ryšio su pasauliu priemones, pradedant telefonu ir baigiant internetu. Geriau, kad televizorius ar kompiuteris stovėtų šiaurės vakaruose. Pietryčių pusėje jie kenks finansams, pietvakarių – ardys santykių harmoniją. Prie darbo stalo negalima sėdėti veidu į langą, o nugara – į duris. Stalas statomas tolimajame kambario kame, įstrižai nuo durų. Darbo kėdė turi būti su aukšta atkalte (idealu – 109 cm) ir ranktūriais.

 

Vėžys nusiramina vonios kambaryje. Tekantis vanduo siejamas su pinigų energijomis, tad reikia stebėti, kad kranai „nevarvėtų“. Gerai, jei vonioje yra langas, auga gėlės. Voniai nepalankios pietvakarių ir šiaurės vakarų kryptys. Netinka sujungti vonią ir tualetą. Šiuo atveju reikia pakabinti ant durų iš išorės veidrodį arba viduje du veidrodžius ant priešingų sienų, kad patalpa simboliškai „išnyktų“. Tualetai kuria „blogą“ feng šui, todėl nereikėtų jų išdabinti.

 

Liūtas karaliauja ir atsipalaiduoja svetainėje, namų energetiniame centre, jų „širdyje“. Gerai, kai čia dominuoja yang energijos, pabrėžiamos šiltomis spalvomis, židiniu, vitražu, įmantriu šviestuvu ar vertingais paveikslais. Didelę reikšmę turi svečių stalas: VIP svečias sodinamas veidu į duris. Svetainės baldus palankiau sustatyti kampu, kad svečiai galėtų laisvai bendrauti. Nepalankios marmurinės grindys, stabdančios chi energijos tėkmę. Be to, Liūtas atsakingas ir už vaikų kambarius.

 

Mergelė palaiko įvairialypę švarą virtuvėje. Ruošiant valgį reikia matyti įeinančiuosius. Stovėti nugara į duris kenksminga šeimos gerovei, santarvei ir sveikatai. Viryklė negali stovėti prie praustuvės arba tarp dviejų vandens šaltinių – tai skatina barnius ir dalykines nesėkmes. Pagal kinus vandenį ir ugnį būtina atskirti. Šaldytuvas pietvakarių pusėje teigiamai veikia šeimos santykius, o rytuose – gerbūvį. Pilnas šaldytuvas garantuoja stabilias pajamas.

 

Svarstyklės medituoja ir jaučia pasitenkinimą kabindamos parėdus drabužių spintose ar drabužinėse. Pastarosioms nepalankios pietų, šiaurės vakarų ir šiaurės kryptys. Spinta neturi užgriozdinti kambario. Geriau, kai ji – sieninė, o jos briaunos nenukreipia „nuodingų energijos strėlių“ į miegančius ar sėdinčius žmones. Atviros knygų lentynos irgi skleidžia shar chi – negatyvią energiją, kuri skatina nepagydomas ligas.

 

Skorpionui gyvybiškai būtina neliečiama asmeninė erdvė. Šis įžvalgus ženklas pats intuityviai jaučia, koks išplanavimas jam saugiausias, ir nepakenčia patarimų iš šalies. Gerai, kai namuose daug augalų, padedančių palaikyti ryšį su gamta. Be to, Skorpionai atsakingi už vietas, kuriose kas nors išmetama ar šalinama – už šiukšliadėžių spintas, tualetą. Kad šeimininkai nejaustų nepriteklių ir nesirgtų, durys į tualetą turi būti visada uždarytos, o unitazo dangtis – nuleistas.

 

Šaulys dairosi naujų nuotykių ir veiklos erdvių balkonuose ir įstiklintose verandose. Šauliai dievina laisvę ir nėra linkę kiurksoti tarp keturių sienų. Įstiklintame balkone galima įsirengti patogią vietelę meditacijoms, pasisėdėjimams su draugais. Čia tiks šviesūs, lengvi, pinti baldai. Meilę gyvai gamtai pabrėš gėlių oranžerijos. Gerbūviui palanku įviairiapakopius indus su gėlėmis išdėstyto tolimajame kairiajame balkono kampe. Augalų poros dešiniajame kampe padeda surasti naujų draugų ir pritraukia sėkmę santuokoje.

 

Ožiaragis kloja namų pamatus ir rūpinasi laukujomis durimis bei slenksčiu. Tvirti pamatai, patvarios solidžios durys ir nepriekaištingai įtvirtintas slenkstis garantuoja tiek fizinę, tiek energetinę namų apsaugą. Gerai, jei slenkstis arba laipteliai link įėjimo – marmuriniai, granitiniai, iš brangios medienos. Ožiaragiai jaučia diskomfortą neįrengtuose, „be ryšio“ namuose. Jei daiktai išdėlioti pagal planą, šis ženklas yra darbingesnis ir lengvai pakelia jam būdingas dvasines krizes. Todėl jis turi pasirūpinti visuotine tvarka namų užkaboriuose – palėpėse, sandėliukuose, požeminiuose garažuose.

 

Vandenis, kaip ir Dvyniai, renkasi kabinetą. Susikaupimo ir apmąstymų vietai palankiausios pietryčių, šiaurės vakarų, šiaurės arba šiaurės rytų kryptys. Kompiuteris generuoja daug įvairialypės energijos, tad šalia jo tinka padėti kalnų krištolą, ametistą arba apsaugines stiklo piramides. Šalia stalo, iš kairės tegu auga nedidelis augalas, simbolizuojantis sėkmę ir gerovę. Jį reikia ypatingai mylėti ir globoti. Kabineto baldų briaunos neturi būti nukreiptos į žmogų.

 

Žuvų valdos ir sapnų altoriai – miegamieji. Gerai, kai lovūgalis remiasi į sieną. Sutuoktiniai atitols vienas nuo kito, jei miegos ant atskirų čiužinių ar matys savo atvaizdą veidrodyje. Sugulovui prišaukti lova statoma taip, kad prie jos galima būtų laisvai prieiti iš abiejų pusių. Daiktai ir lagaminai po lova trukdo cirkuliuoti chi ir kenkia pilnaverčiam miegui. Miegant galva į šiaurę, sėkmė lydi finansuose, į rytus – šeimos santarvėje, į pietryčius – turtų kaupime, į pietvakarius – laimingoje santuokoje, į pietus – šlovėje, į vakarus – vaikų ir provaikių šlovėje, į šiaurės vakarus – tolimose kelionėse ir studijose.

 

Šaltinis: horoskopai.lt