Charakteris pagal tai, kokią savaitės dieną gimėte

Pirmadienis. Mėnulio globojama diena. Pirmadienį gimę žmonės būna aktyvūs, energingi, siekiantys lyderio pozicijų. Jie apdovanoti itin lakia vaizduote.

Silpnybė. Tokie žmonės neretai būna išsiblaškę, užmaršūs. Jiems nelengva susitelkti ties kasdieninėmis pareigomis ir juo labiau jas vykdyti.

Antradienis. Marso diena. Šią dieną gimę žmonės – tikri profesoriai. Jie labai nuovokūs, greitai supranta reikalo esmę. Mėgsta vadovauti ir būti įvertinti. Tačiau ne garbėtroškos – vertindami save, geba vertinti ir kitus, prireikus juos palaikyti, įkvėpti, užjausti.

 

Silpnybė. Tokie žmonės tikri degtukai. Jie sunkiai paklūsta, netoleruoja liepiamosios nuosakos, o reikalavimus tiesiog praleidžia „negirdomis“.

 

Trečiadienis. Šios dienos globėjas – Merkurijus. Šią dieną gimę žmonės būna komunikabilūs. Dažnai netgi vargiai pakenčiami plepiai. Jie mėgsta filosofuoti, išvedžioti. Nuo mažens dievina įvairias knygeles. Ką jau kalbėti apie mamos sekamas istorijas…

 

Silpnybė. Šie žmonės mėgsta kritikuoti, erzinti, provokuoti ir visaip kitaip bandyti kantrybę.

 

Ketvirtadienis. Jupiterio globojama diena. Tą dieną gimę žmonės vadinami likimo numylėtiniais. Jie tiesiog maudosi populiarumo spinduliuose, visi su jais nori draugauti ar bent į juos lygiuotis. Šių žmonių sėkmės paslaptis – nuoširdumas ir betarpiškumas.

 

Silpnybė. Kaip žinoma, populiarumas – sunki našta. Todėl šiems žmonėms nesvetimas pasipūtimo jausmas ir noras pasipuikuoti.

 

Penktadienis. Veneros diena. Senovės romėnai tikėjo, kad šią grožio ir aistros deivės dieną gimsta patraukliausi žmonės. Todėl kiekviena besilaukianti moteris svajojo, kad jos vaikutis pasaulį išvystų būtent penktadienį. Šią dieną gimę žmonės dažniausia iš tiesų būna labai mieli.

 

Silpnybė. Šią dieną gimę žmonės labai simpatingi, bet kartais jiems pritrūksta noro kažko siekti. Jie linkę gyventi per daug neapsisunkindami. Kartais patingi, kartais stengiasi išsisukti nuo pareigų…

 

Šeštadienis. Šią dieną globoja Saturnas. Šeštadienį gimę žmonės yra labai savarankiški ir sumanūs. Paprastai jie būna tvirti tiek fiziškai, tiek emociškai. Retai serga, palyginti mažai verkia, apskritai nėra linkę į kraštutines emocijas.

 

Silpnybė. Tokie žmonės neretai tampa kietakakčiais užsispyrėliais. Jei įsikala ką į galvą, perkalbėti ar nukreipti dėmesį į kitą dalyką – jokių šansų.

 

Sekmadienis. Tai saulės diena. Ne veltui ši mus šildanti žvaigždė asocijuojasi su gera nuotaika…Šią dieną gimę žmonės – tikri Saulės vaikai. Regis, jie, gimę, kad džiaugtųsi ir mėgautųsi gyvenimu. Niekad neskuba, nesijaudina, o nemalonius darbus tiesiog linkę ignoruoti arba…atidėti ateičiai.

 

Silpnybė. Saulės vaikams gana dažnai stinga atsakomybės ir pareigingumo. Todėl tėvams, trokštantiems iš jų išauginti savarankišką ir atsakingą asmenybę, tenka nemažas vargelis.

 

{parasas}