Horoskopas trečiadieniui 07-27

Avinas – Jėgos metas: pasistenkite kuo daugiau nuveikti, tai garantuos sėkmę ateityje. Tinka pasirašyti atsakingus darbo dokumentus, aptarti su vadovu savo finansines perspektyvas – duotą pažadą jam teks įvykdyti.

Tauras – Puikus metas svarbiems finansiniams susitarimams, tvirtinti sandorius (jei gimėte ne pirmomis ženklo dienomis). Netinka reikalauti skolos grąžinimo – dabar geriau duoti nei imti, net jei tai tau priklausantis turtas.

 

Dvyniai – Jei įtarsite, kad niekuo negalėsite žmogui padėti, nesuteikite tuščiai vilties. Tad mažiau kalbų, daugiau darbų. Neskubėkite įsipareigoti, vėliau jus gali šantažuoti dabar duotu žodžiu.

 

Vėžys – Pasyvus metas, kai geriau niekam į akis nekristi, tad stenkitės elgtis kukliau. Neblogas laikas tvarkyti nekilnojamojo turto įsigijimo ar kraustymosi į kitą gyvenamąją vietą klausimą. Geras laikas pradėti remontą.

 

Liūtas – Jus lydės sėkmė: galite imtis pačių rizikingiausių dalykų. Beje, tai ir tinkamas laikas pareikalauti, kad už savo veiksmus atsakytų asmuo, kurį mylite. Pravartu griežčiau pasikalbėti ir su savo vaikais apie pareigas šeimai, tėvams.

 

Mergelė – Geras metas bendrauti su svarbiais žmonėmis, ieškoti patikimų partnerių, tartis, derėtis, tvirtinti reikšmingus dokumentus. Nebloga proga kategoriškam pokalbiui su sutuoktiniu.

 

Svarstyklės – Geras laikas puoselėti bendradarbiavimą, ilgalaikiams susitarimams, tvirtinti sandorius, tvarkyti svarbius teisinius reikalus. Jei kam nors susiruošite padėti, darykite tai, tik nesusitapatindami su kitų rūpesčiais.

 

Skorpionas – Sėkmingas metas, palankus ir asmeninėms problemoms spręsti, ir tvarkyti svarbius dalykinius reikalus, ypač jeigu tai susiję su užsieniečiais, kelionėmis arba veiklos plėtimu.

 

Šaulys – Palanku tvarkyti svarbius dalykinius reikalus, su vadovu ar partneriais aptarti veiklos perspektyvas. Vakare geriau nevykti į svečius, neužmegzti naujų pažinčių.

 

Ožiaragis – Gilinkitės į detales, nes taip geriau suvoksite reikalo esmę, ir neskubėkite daryti išvadų. Tai puikus laikas tvarkyti reikalus, susijusius su savo veikla ar remontu namuose.

 

Vandenis – Svarbius reikalus aptarkite su draugais, kvieskitės juos į pagalbą. Jei draugas jau seniai jums netesėjo duoto žodžio, puiki proga jam priminti, tačiau nenustebkite, jei ir jums prikiš neįvykdytą pažadą. Geras laikas užmegzti draugiškus, partneriškus ryšius – jie bus stabilūs.

 

Žuvys – Mokėkite laukti palankios akimirkos, nesikarščiuokite ir nesinervinkite – tai ramybės, paslapties laikas. Tyla bus veiksmingiausias argumentas. Šiandien net ir labai norėdami įvykių nepaskubinsite. Tinkamas laikas konfidencialiems susitarimams.

 

Šaltinis: vytautus.com