Horoskopas pirmadieniui 07-25

Avinas – Turite neblogą progą greit sutvarkyti reikalus. Vis dėlto nepersistenkite: turite išmokti labiau saugotis įvairių povandeninių akmenų ir srovių.

Tauras – Prasideda išbandymų metas: likite sąžiningi, nieko neteiskite. Tai ne pačių geriausių pokyčių diena, jūsų laukia netikėtumai.

Dvyniai – Paprasčiau spręsis sudėtingi klausimai, lengviau ir greičiau pajudės reikalai. Tik būkite atsargesni tvarkydami piniginius ir turto reikalus.

 

Vėžys – Džiaugsmas šeimoje: pamirškite viską, kas nesusiję su jūsų artimaisiais. Geras laikas tvarkyti šeimos dokumentus, ką nors vertinga pirkti savo namams.

 

Liūtas – Sėkmės ir žavių staigmenų diena. Pasistenkite patikėti, kad esate laimingi! Nuostabus laikas įsimylėjėliams.

 

Mergelė – Kai kas į gera gali pasikeisti darbe ir bendraujant su kolegomis, darbdaviu. Palanku tikrinti sveikatą. Galimi rūpesčiai dėl vaikų elgesio, sveikatos. Nesiaiškinkite santykių su mylimu asmeniu.

 

Svarstyklės – Ieškokite sąjungininkų, vieni svarbių reikalų netvarkykite. Svarbių dokumentų tvirtinimą geriau atidėti rytdienai.

 

Skorpionas – Galima netikėta nauda, nelaukti pinigai. Jei turite keblumų dėl paveldėjimo, mėginkite šiandien ką nors išsiaiškinti. Gali pradėti aštrėti santuokinio bendravimo problemos. Galimas romantiškas nuotykis kelionės ar viešnagės metu (tik vargu ar tai gerai baigsis).

 

Šaulys – Jausitės kiek geriau. Jei daug neplanuosite, pavyks sėkmingai sutvarkyti reikalus. Tik niekur neskubėkite – dabar reikia ramybės, tylos, atsargumo.

 

Ožiaragis – Moterims tinkamas laikas pasikalbėti su vadovu ar aukštu, įtakingu asmeniu. Palanku spręsti svarbias profesines problemas, ypač neoficialiais keliais.

 

Vandenis – Diena žada netikėtumų – būkite pasiruošę planų pasikeitimui, kilusias problemas spręskite savarankiškai.

 

Žuvys – Nereikėtų užsiimti rimtais ar svarbiais darbais, nebent remtumėtės tarpininkų paslaugomis. Gera proga tvarkyti nebent konfidencialius reikalus, taip pat neoficialiems susitikimams. Venkite žadėti, įsipareigoti draugams.

 

Šaltinis: vytautus.com