2008 m. gruodžio 11 d.

346 metų diena, 50 metų savaitė.

 

Saulė teka 8:31, leidžiasi 15:53. Dienos ilgumas 07:22.
Mėnulio fazė – priešpilnis.
Temperatūra – dieną 0 iki +2, debesuota, be kritulių. Vėjas pietryčių, 3-6 m/s, naktį -1 iki +1, debesuota su pragiedruliais, trumpalaikiai lietūs. Vėjas pietryčių, 3-6 m/s.

 

2000 m. Nicoje (Prancūzija) baigėsi Europos Sąjungos viršūnių susitikimas. Europos Sąjungos lyderiai sutarė dėl reformų, reikalingų Sąjungos plėtrai. Nutarta, kad sprendimus priimančioje Ministrų Taryboje Lietuva turės 7 balsus, Europos Parlamente – 12 vietų.
1894 m. Paryžiuje surengta pirmoji pasaulinė automobilių paroda, kurioje dalyvavo devynios firmos.

 

Patarimas – Jei nori, kad šuo nekauktų – apvožk ką nors (kad ir batą).

Nepamiršk pasveikinti – Artūrą, Aistį, Tautvaldę ir Dovydą.

 

Dienos anekdotas.

 

Gruodžio 11 dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų:

 

 

Avinas

Sunku bus reikšti savo mintis, gal net apskritai kalbėti, ypač didesnei auditorijai. Sudėtingesnė diena pedagogams, aktoriams, politikams. Subtilesnius jausmus pasistenkite išreikšti gestais ar mimika.

Tauras

Eikite į svečius pats arba kvieskitės draugų pas save. Diena, ypač vakaras labai tinka lengviems pokalbiams, vyno degustavimui ir kitoms mieloms pramogoms.

Dvyniai

Verčiau nesileiskite į diskusijas apie dalykus, kurių tikrai gerai neišmanote. Jūsų nekompetencija kaipmat bus pastebėta.

Vėžys

Šiandien iš tiesų galite pajusti, ką reiškia Žemės trauka. Patartina vengti skrydžių sapnuose ir kritimų tikrovėje.

Liūtas

Būsite labai nepatiklus! Niekaip nenorėsite tikėti tuo, kas jums sakoma. Pasinaudokite šia savo savybe ir ignoruokite blogas naujienas.

Mergelė

Šiandien jums lemta būti arba nugalėtoju, arba nugalėtuoju. Vidurio nebus. Jei norite, kad labiau laimėtų antrasis variantas, stenkitės apgalvoti kiekvieną savo sakomą žodį.

Svarstyklės

Diena turėtų būti sėkminga. Ypač gerai seksis reikalai, kuriuos prieš kelias dienas esate atidėjęs nesėkmingai susiklosčius aplinkybėms. Puiki proga baigti visa, kas anksčiau buvo pradėta.

Skorpionas

Tikėtina nauja pažintis, ateityje peraugsianti į tvirtą draugystę. Tik neskubinkite įvykių, ypač jei naujasis pažįstamas – priešingos lyties. Žinoma, lemties galite išvengti, visą dieną nekišdamas nosies iš namų.

Šaulys

Gal atnaujinsite seną pažintį, gal užmegsite naujų. Šiaip ar taip, visos jos turės vieną bendrą ypatybę – bus jums labai naudingos jei ne šiandien, tai rytoj.

Ožiaragis

Aplinkiniai erzins kaip niekada – rodos, visi galutinai išprotėjo ar suvaikėjo, užsiima nežinia kuo. Vienintelis būdas išsigelbėti – bėgti į negyvenamą salą arba (realesnis variantas) prisijungti prie kompanijos.

Vandenis

Tiesiog gyvenkite taip pat, kaip vakar, ir viskas bus gerai. Gera diena plėsti verslą, imtis naujos veiklos, sudaryti nekilnojamojo turto pirkimo-pardavimo sutartį, derėtis su verslo partneriais ar diskutuoti su kolegomis.

Žuvys

Labai netinkamas metas aiškintis su vyresnybe darbo santykius, apskritai kam nors ką nors įrodinėti. Verta pagalvoti, kur galėtumėte protingai investuoti sukauptas lėšas. Pats laikas pasidomėti, ką sako įstatymai jums rūpimu klausimu.

 

Daugiau horoskopų www.vytautus.com