Nemokami kompiuterinio raštingumo kursai Mažeikiuose

IT ProTraining mokymo centras kartu su Mažeikių švietimo centru vykdo Europos Sąjungos finansuojamą projektą „Informacines technologijas valdantys Lietuvos piliečiai“ (Nr. VP1-1.1-SADM-07-K-01-030-189), pagal kurį organizuojami ir vykdomi nemokami kompiuterinio raštingumo mokymai visiems Lietuvos gyventojams.

Maloniai kviečiame jus, jūsų artimuosius ir pažįstamus pasinaudoti galimybe nemokamai sudalyvauti Kompiuterinio raštingumo mokymuose.

 

Kursų metu, kurie vyks Mažeikiuose ir Sedoje išmoksite dirbti kompiuteriu (operacine sistema, Microsoft Office programomis) ir naudotis paslaugomis internete.

 

Kviečiame registruotis telefonu 8 443 95210 arba 8 601 41445 darbo dienomis nuo 9 iki 17 val.

 

Norime informuoti, kad pristačius dalyvio vykimą į kursus pagrindžiančius dokumentus (autobusų, traukinių bilietus, lengvųjų automobilių kuro įsigijimo kvitą, privačių transporto priemonių registracijos liudijimo kopiją, prašymą) bus kompensuojamos, dalyvio patirtos išlaidos.

 

Svarbu: ta pačia privačia (nuosava) transporto priemone, vykstant į mokymus, turi naudotis ne mažiau kaip 2 mokymų dalyviai. Detalesnė informacija telefonu: 8 5 2105044.

 

Mažeikių švietimo centro informacija

 

{parasas}