Horoskopas antradieniui 06-14

Avinas – Būsite linkęs padėti aplinkiniams, užjausti, iš širdies patarti. Panašu, kad kils pagunda leistis į avantiūrą. Neskubinkite įvykių. Galite išprovokuoti nereikalingas komplikacijas, todėl stenkitės būti stebėtoju, venkite impulsyvumo.

Tauras – Tikėtinas intelektinis ir kūrybinis aktyvumas. Jums seksis versle, romantiniuose ieškojimuose. Pajusite savyje potenciją siekti daugiau nei iki šiol. Jei skolinotės ar ketinate skolintis pinigus, nepamirškite, kad skolas reikia laiku grąžinti.

 

Dvyniai – Palanku suktis individualiame versle, tvarkytis namuose, lepinti save ir šeimos narius. Galite išleisti pinigų suplanuotam pirkiniui, naujo įvaizdžio formavimui, kosmetinėms procedūroms. Jei jausite saiką, viskas bus gerai.

 

Vėžys – Jei norite geros dienos, pasistenkite viską nuosekliai susiplanuoti ir nesiblaškyti. Šiuo metu užsimezgę asmeniniai bei dalykiniai santykiai ar jų atnaujinimas teikia nemažų vilčių. Kils minčių apie naują karjerą, verslą.

 

Liūtas – Jei šiandien jums pritrūks praktiškumo ir atidumo, tai tik todėl, kad užvaldys romantiškos pagundos bei iliuzijos. Kita vertus, nenorėsite nieko prarasti, paaukoti, nors bus aišku, kad, nieko neduodamas, nieko tikro ir negausite.

 

Mergelė – Nestokosite kūrybingumo, energijos užsiimdamas įvairia veikla, ypač pramogine ir menine. Gali atsirasti naujas pomėgis, užsiėmimas arba susižavėjimo objektas. Asmuo, kuriuo žavitės, parodys išskirtinį dėmesį.

 

Svarstyklės – Šiandien sąžiningai atliksite pareigas ne tik darbe, bet ir namuose. Panašu, kad labai rūpinsitės savo ir aplinkinių sveikata, teisinga mityba, švara, higiena, grožiu. Nusimato naudingas komercinis sandoris, vykęs pirkinys.

 

Skorpionas – Spręsite emocines artimųjų problemas, aiškinsitės santykius su asmeniu, kuriam tapote neabejingas. Nepaisant įvairių peripetijų, jausite optimizmą ir draugiškumą. Tai padės jums daug ką kitaip įvertinti ir padaryti gerą įspūdį.

 

Šaulys – Galite turėti reikalų, susijusių su investicijomis, indėliais, paskolomis. Tikėtina sumaištis jausmų srityje, psichologinės ir seksualinės problemos. Turbūt nemažai pastangų ir pinigų kainuos įvaizdžio keitimas ar gerinimas.

 

Ožiaragis – Maloniausiai šiandien jausitės ne namuose, o būdamas tarp žmonių, visuomeniniuose renginiuose. Seksis bendrauti su nepažįstamais veikėjais. Jums gali pasisekti, jeigu ieškote kontaktų su užsieniečiais, sprendžiate teisinius klausimus.

 

Vandenis – Neblogai seksis protinė ir meninė veikla. Tačiau gali būti, kad kai kuriuos dalykus vertinsite pernelyg subjektyviai. Nesiimkite neįmanomo, iš pradžių gerai pagalvokite. Nauja idėja gali pasirodyti nepraktiška, nesubtili arba neskoninga.

 

Žuvys – Noriai dalyvausite kolektyviniuose reikaluose, masiniuose renginiuose. Nebūkite lengvabūdiškas žarstydamas pažadus, teikdamas informaciją. Pasistenkite būti geresnis tiems, kurie jus myli ir jumis rūpinasi.

 

Šaltinis: vytautus.com