2010 m. Gruodžio 12 d. Sekmadienis

346 metų diena, 49 metų savaitė.

Saulė teka 08:31, leidžiasi 15:53. Dienos ilgumas 07:22. Jaunatis.

 

Oro temperatūra Mažeikiuose dieną nuo -8 iki -10, debesuota, sniegas. Vėjas šiaurės, 2-4 m/s. Oro temperatūra naktį nuo -9 iki -11, debesuota, be kritulių. Vėjas šiaurės, 3-5 m/s.

Dienos mintis – Aistros – tai vėjai, išpučiantys laivo bures; kartais jie gali paskandinti laivą, bet be jų jis negalėtų plaukti… (Volteras)

Sveikiname – Joanas, Žanetas, Gilmintus, Vaingedes, Dagmaras, Žanas.

Dienos horoskopas:

 

Avinas – Neatsisakykite vykti į siūlomą renginį, pasimatymą. Labiau pasikliaukite gyvenimo teikiamomis galimybėmis, optimistiškiau ir drąsiau planuokite ateitį. Jums gali pavykti pakreipti įvykius norima linkme. Neabejotinai seksis meilės srityje.

Tauras –
Jums gali tekti atsakyti už dalykus, kurie nuo jūsų tiesiogiai nepriklauso. Kitų padedami turėtumėte lengvai tai įveikti. Galite gauti žinią, kuri jus nustebins arba nudžiugins.

Dvyniai –
Šiandien nevengsite bendrauti, smalsauti, flirtuoti, dalyvauti viešuose susibūrimuose. Išgirsite komplimentų, intriguojamų naujienų. Panašu, kad aktualūs jums reikalai kryps į gerą pusę, bent jau galimos tokios užuominos.

Vėžys –
Kažkoks žmogus ar įvykis suaudrins jausmus, emocijas. Būsite nusiteikęs kūrybai, meilei. Tačiau labai svarbu būti taktiškam, pasverti kiekvieną žodį, saugoti savas ir svetimas paslaptis. Venkite didelių renginių, triukšmingų kompanijų.

Liūtas –
Palanku tvarkyti pinigų, turto reikalus, tartis ir derėtis dėl norimo pirkinio, nuomos sąlygų ir pan. Seksis ir praktinė, ir kūrybinė veikla. Kartu slapta svajosite apie meilės romantiką, skęsite rožinėse iliuzijose.

Mergelė –
Šiandien jūsų galvoje suksis turto reikalai, pinigai, uždarbis, verslas, įvairūs pirkiniai. Turbūt pavyks su nuolaida įsigyti norimą prekę.

Svarstyklės –
Šios dienos susitarimai turėtų būti produktyvūs, naudingi. Atsakykite į gautus laiškus, žinutes, paieškokite reikalingos informacijos. Jūsų širdyje gali įsišėlti saldus uraganas. Galbūt to pagrindas – kūrybinis įkvėpimas arba meilė.

Skorpionas –
Keisti nesusipratimai gali įnešti sumaišties į asmeninius santykius. Būtų geriau, kad kol kas nedarytumėte jokių išvadų. Stenkitės prisiderinti prie šeimos, partnerio reikalavimų.

Šaulys –
Nebloga diena meilei, pramogoms, sportui bei užsiėmimams su vaikais, jų lavinimui. Su mylimu žmogumi galite aptarti santykių perspektyvas, ateities planus. Bendraudamas su vaikais ir mylimaisiais daug juokausite, šmaikštausite.

Ožiaragis –
Teks nemažai kalbėti apie dalykines problemas, ūkinius reikalus. Galite susitikti su asmeniu, iš kurio tikitės paramos, palaikymo. Šiandien atlikti darbai, susitikimai turėtų duoti gerų rezultatų.

Vandenis –
Būsite nusiteikęs bendrauti, aiškintis santykius. Atskleidus savo abejones, lūkesčius jums turėtų palengvėti net tuo atveju, jei partneris ar kitas suinteresuotas asmuo turi kitokią nuomonę bei planus. Ims daugėti romantikos, meilės.

Žuvys – Užmegzkite naujas pažintis, atgaivinkite nutrūkusius ryšius, kreipkitės į draugus, giminaičius, jei jie galėtų būtų kuo nors naudingi. Jums gali pavykti sutvarkyti įsisenėjusį reikalą.

Horoskopų šaltinis: vytautus.com

{parasas}