2009 m. balandžio 14 d.

104 metų diena, 16 metų savaitė.

Saulė teka 06:19, leidžiasi 20:21. Dienos ilgumas 14:02. Oro temperatūra dieną nuo +5 iki

 Dienos patarimas – Aš žinau žmogaus gyvenime tik dvi nelaimes:sąžinės graužimą ir ligą. (L. Tolstojus)

Dienos prietaras – Jei laikrodį dovanoja priešingos lyties atstovas (-ė), pvz., geras draugas (-ė), po kažkurio laiko jis taps daugiau nei draugas (-ė); jei mylimasis (-oji), tai neužilgo išsiskirsit.

Sveikiname – Valerijonus, Justinus, Vaišvydes, Visvaldas.

Dienos vaizdelis.

Avinas

Išsiblaškymas nuolat pakiša jums koją – šiandien bent iki pietų pasistenkite susikaupti, antraip ilgam prarasite vadovybės pasitikėjimą. Niekaip nesuprantate, kur dingsta sunkiai uždirbti pinigai? Pradėkite užsirašyti, ką perkate.

Tauras

Lengvatikiai greičiausia susigundys pirkiniais ne pagal savo kišenę. Iki pietų gali būti jautresni inkstai, šlapimo pūslė. Po pietų prasidės skaidrus, harmoningas metas, itin palankus meilei.

Dvyniai

Pirmas įspūdis dažnai būna klaidingas. Nepasiduokite susižavėjimui, paklausykite ir proto balso. Darbe daugiau pasieksite diplomatija nei jėga.

Vėžys

Sėkminga diena. Fortūna šiandien jums palanki – jei nesnausite, sudarysite pelningą sandėrį, išspręsite seniai nedavusį ramybės klausimą. Vienišiems šiandien geriau nevakaroti namie vieniems – didelė tikimybė, kad šiandien sutiksite būsimą gyvenimo draugą ar draugę.

Liūtas

Vidiniai konfliktai neduoda ramybės. Pirmąją dienos pusę greičiausiai būsite nervingas ir nesukalbamas. Nepapulkite į akis viršininkui, venkite kolektyvinio darbo. Gilindamasis į detales neišleiskite iš akių esmės.

Mergelė

Būsite energingas, dalykiškas ir punktualus. Šiandien jausite begalinį pasitikėjimą savimi, aplinkiniai tai pastebės. Jei teks sakyti viešą kalbą, ji turės pasisekimą. Labai gera diena mokytojams, dėstytojams, renginių vedėjams.

Svarstyklės

Laukia gana rami ir svajinga diena, ypač vakaras žada būti smagus. Galbūt jus pakvies į pasimatymą, gal jūsų mergina ar vaikinas pagaliau prisipažins meilėj, o gal tiesiog smagiai pasėdėsite su draugais.

Skorpionas

Stipriai susižavėsite kažkokiu žmogumi. Turės praeiti kiek laiko, kad paaiškėtų, ar jūsų santykiai sutvirtės. Visgi rizikuokite – neslėpkite susižavėjimo, drąsiai sakykite komplimentus.

Šaulys

Verslininkams – piniginga diena, galimos pelningos sutartys. Visi kiti greičiausiai pasiilgs harmonijos darbe. Tikrai neverta pulti į pesimizmą – po darbo su kuo nors smagiai pasėdėkit, ir įtampos neliks. Mėgstantiems patartina įsigyti prabangių baldų ar meno dirbinių.

Ožiaragis

Darbe laukia įtempta diena: netikėtas įvykis gali visiškai sujaukti jūsų planus ir pakeisti kruopščiai planuotą darbotvarkę. Vakare būtinai atsikvėpkite – pasilinksminkite, išgerkite vyno. Vyrams patariama kviesti savo damą į pasimatymą. Tik jokių vulgarių pokštų!

Vandenis

Jei apsiginkluosite kantrybe ir atkakliai dirbsite, neapsiriksite – fortūna padeda darbštiems. Gera diena teisininkams, politikams, psichologams, visuomenininkams. Šiandien ypač seksis organizuoti įvairius renginius, pristatymus.

Žuvys

Pagaliau atsiras viltis pasiekti išsvajotą tikslą. Tik jokiu būdu neatsipalaiduokite per anksti. Šiandien nebijokite patarinėti, neatsisakykite kvietimo susitikti su senais draugais ar naujais pažįstamais.

 

www.vytautus.com