Automobilis pagal Zodiako ženklą

Kokį automobilį įsigyti? Vieniems svarbiausia – variklio tūris, kitiems – automobilio spalva, tretiems – kaina. O ką sufleruoja horoskopas? Pasirodo, kartais lemiamu kriterijumi gali tapti ir automobilio kuriamas įvaizdis ir netgi pavadinimas.

Avinas

Avinai – tikri greičio fanatikai. Automobilis jiems – aistra, nuotykis, laisvė. Jam labiausiai tiks raudonas, „Ferrari“ tipo automobilis ar bet koks sportinis modelis. Neatsitiktinai: juk šio ženklo metalas – geležis, ferrum. Avinas aktyviai stengsis pirmauti visame kame, tad tarp jo favoritų – ir „Premier“ markės automobiliai.

 

Jautis

 

„Buick“ – puikus, patikimas automobilis, Jaučiui pravers tvarkant buitinius reikalus, o juk tai – svarbiausia. Patys Jaučiai paprastai renkasi ramius, patikimus prekės ženklus, pavyzdžiui, „Opel“ arba „Saab“. Tikras Jautis automobilį dažnai plauna, švarina, kalbat perkeltine prasme – laižyte išlaižo. Įsiunta dėl kiekvieno įbrėžimo. Automobilio modelį renkasi taip, tarsi eitų su juo prie altoriaus – pirmą ir paskutinį kartą, visam gyvenimui. Beje, kad ir kokį išsirinktų, noriai juo vežios viską, nuo pirkinių iki medienos plokščių.

 

Dvyniai

 

Pirkite „Audi“. Ar žinote kodėl? Kad pavadinimas skambėtų panašiai, kaip audio. Dauguma Dvynių vairuodami klausosi muzikos, o ji turi būti garsi, švari, kokybiška. Juk taip malonu sukioti vairą, kai ausyse (ir galvoje) švilpia vėjas, ir ritmiškai dunksi mušamieji! Beje, ir be mobiliojo – nė žingsnio, juolab keliaujant. Dvyniai dažnai keičia automobilius, tarsi pirštines. Neretai jų turi po du. Mieliausia automobilio detalė – greičio dėžė. Nes leidžia greitėti, greitėti, greitėti. O štai rankinis stabdis jiems – tarsi rakštis. Dvyniams rekomenduojama pirkti „Mercury“ – juk juos globoja Merkurijaus planeta!

 

Vėžys

 

Šie kuklūs žmonės nelekia su vėjeliu, mieliau užleidžia kelią, nei patys lenkia, geriau pavažiuos atbuli, nei ryžtingai raus į priekį, kliūtį apvažiuos, o ne taranuos. Vėžiams patinka senoviniai automobiliai, raritetai, kolekciniai modeliai. Jie retai kada viršija greitį, parkuojasi tik tam skirtose vietose, kas vakarą stato automobilį į garažą. Jų automobilis visada tvarkingas, salone – švaru ir gražu. Jie perka automobilius su oro pagalvėmis, visada prisisega saugos diržus, puikiai žino, kur jų automobilio draudimo dokumentai. Tarp jiems labiausiai rekomenduojamų prekinių ženklų – „Chrysler“.

 

Liūtas

 

Ir koks gi Liūtas be romantiškos meilės? Taigi daug nemąstęs jis mieliausiai renkasi itališką „Alfa Romeo“. Na, o jei jis jaučiasi nutrūktgalviu kietuoliu – noriai vairuoja „Jaguar“. Visuomenės grietinėle ir elito atstovu save laikantis Liūtas gali vairuoti ir „Cadillac“, ir kuo ilgesnį – tuo geriau. Beje, jis dievina ir prabangius automobilio aksesuarus. Jokių pigių pakaitalų ir garažinio „tiuningo“ – užtat visa, ką geriausia siūlo gamintojai.

 

Mergelė

 

Kas skrupulingiausiai laikosi visų eismo taisyklių, skaito visas instrukcijas ir paiso įstatymų? Žinoma, Mergelės. Jos tikriausiai niekada nėra prašvilpę sankryžos degant raudonam šviesoforo signalui, viršiję greičio. Renkasi ergonomišką automobilį, rūpinasi ekologija. Reguliariai tikrina automobilio techninę būklę, vežiojasi vaistinėlę. Jiems patariama įsigyti „Toyota“ arba „Nissan“. Šie automobiliai pradžiugins išrankų ir skrupulingą pirkėją – o juk Mergelės būtent tokios.

 

Svarstyklės

 

Šis ženklas renkasi elitinius automobilius. Viešojo transporto vengia kaip įmanydami. Jų svajonių automobilis? Programa minimum – „Rols Royce“, programa maksimum – „Lincoln“ su vairuotoju. Aišku, neatsisakys ir „Mercedes-Benz“. Rinkdamiesi automobilį ypatingą dėmsį skiria jo komfortabilumui. Būtinai turi būti kondicionierius ir GPS sistema.

 

Skorpionas

 

Jam reikalingas „automobilis-žvėris“. Gali būti „Porshe“, gali – BMW. Šie žmonės tyrinėja ne tik savo automobilio maksimalias galimybes – jie taip išbando visą pasaulį, ieško naujų iššūkių. Keliuose neretai sukelia avarines situacijas, vairuoja rizikingai, dievina adrenaliną. Tačiau tuo pačiu lieka optimistais: žino, kad net ir patekęs į autoįvykį jų automobilis, kaip ir šeimininkas, prisikels iš pelenų.

 

Šaulys

 

Jiems svarbu, kad automobilis atitiktų jų užimamą socialinę padėtį. Kad tik nebūtų per mažas ir per prastas. Tačiau keliones ir nuotykius dievinantis Šaulys nesivaiko ir supergarsių vardų. Optimalus pasirinkimas – galingas treileris. Pavyzdžiui, „Centaur“. Jei galimybės ribotos – geriausia rinktis patikimus ir patvarius „Fiat“, „Volvo“.

 

Ožiaragis

 

Orientuojasi į tradicinius, klasikinius modelius. Jam rekomenduojamas „Volkswagen“, „Jeep“. Ožiaragiai reiklūs ir praktiški, taigi automobilis turi ir gerai atrodyti, ir būti patvarus. Juk automobilis bus būtinai išbandytas bekelėse, įvairiausiose trasose. Atkaklus Ožiaragis važiuoja iš anksto susidarytu kelionės maršrutu ir neieško patogesnių apvažiavimų, be to, tiksliai laikosi grafiko, taigi greičio pedalą gali spausti iki dugno. Įsigijęs visureigį tikrai neapsiriks.

 

Vandenis

 

Kaip ir Dvyniams, jiems labai tiks motociklas. Tarp Vandenių apstu baikerių. Tik tvirčiau prisisekite šalmą! Ramesnio būdo Vandeniams su vėjeliu skristi leis kabrioletas. Be to, šis ženklas dievina automobilius, prifarširuotas elektronikos, įvairių technikos naujovių. Ir, žinoma, lėkti su jomis kur akys veda, sužinoti kuo daugiau įdomaus, patirti naujų įspūdžių.

 

Žuvys

 

Idealiai tiks angliškas „Bentley“. Šiame pavadinime yra mistinio skambesio, jis skatina fantazijas ir svajas. Geriausia jei automobilis bus violetinės spalvos arba chameleonas – priklausomai nuo žvilgsnio kampo keis spalvas. Žuvims taip reikia staigmenų ir pasakos! Beje, Vandens stichijos globojamos žuvys itin dažnai veža automobilį į plovyklą – ne tik dėl švaros, bet ir dėl paties proceso, kuris joms teikia malonumą.

 

Šaltinis: eli.lt