Horoskopas trečiadieniui 05-25

Avinas – Ne visas auksas, kuris žiba, yra jums reikalingas auksas. Nesigriebkite ką tik pasiūlytų dalykų, nesižavėkite naujovėmis – gali taip atsitikti: žingsnis į priekį – du atgal. Vertėtų atidėti svarbų apsisprendimą.

Tauras – Ieškokite ankstesnių klaidų darbe ir jas taisykite, analizuokite dalykinius santykius. Pasistenkite įvykdyti senus pažadus, atlikti užmestus darbus. Tinkama proga vakarop surengti mažą pobūvį bendradarbiams.

 

Dvyniai – Dėl savo problemų nekaltinkite kitų ir neverskite aplinkinių su jumis kartu nerimauti, išgyventi. Geriausia nesiimti nieko rimta. Nedirbkite sunkių, pavojingų darbų. Gauti pasiūlymai gali būti naudingi, bet dar ne laikas į juos atsakyti.

 

Vėžys – Geriau nesiimti nieko rimta: galite sugadinti puikius ankstesnius laimėjimus. Nesinaudokite pagalba ir dėl nieko nesijaudinkite, jūsų emocingumas gali būti per didelis.

 

Liūtas – Reikalai pajudės norima jums linkme be jokių ypatingų pastangų. Planuokite ateitį, ruoškite erdvę būsimiems laimėjimams. Galite sulaukti vertingos pagalbos, įtakingo asmens užtarimo.

 

Mergelė – Jums daug kas matyti; suvokiate, kas buvo slėpta, meluota, kokios buvo jūsų klaidos. Bent dabar jums nereikia patarėjų, reikalo esmę perpratote geriau už kitus. Nesivadovaukite bendromis nuostatomis, ieškokite individualaus kelio.

 

Svarstyklės – Tikėtina, kad pasikeis jums svarbaus asmens nuomonė apie jus. Suskubkite, kol palanku, spręsti svarbias problemas – šiuo metu išeitis reali, ypač jei ieškosite nestandartinių būdų ir rasite laiko pasitarti su draugais.

 

Skorpionas – Savaime reikalai tvarkysis geriau nei jums stengiantis. Įtampa, nerimas gali būti perdėti. Svarbu vadovautis intuicija ir daugiau ilsėtis, taip pat nedaryti nieko, ko nesinori.

 

Šaulys – Tam tikras persilaužimas įvyks, bet būkite labai atidūs, kad neužbėgtumėte įvykiams už akių. Tiktų tvarkyti skubius, neatidėliotinus reikalus.

 

Ožiaragis – Imkitės svarbaus reikalo tik tuo atveju, jeigu neabejojate savo sėkme, jei jums neteks dėl to kovoti. Priešingu atveju šiandien vertėtų atidėti savo sumanymą. Rizikingas laikas piniginiams ir turto reikalams tvarkyti.

 

Vandenis – Neskubėkite patarinėti, pamąstykite apie atsakomybę, kurią sau prisiimate. Diena tinkama tvarkyti rizikingus finansinius reikalus.

 

Žuvys – Pasistenkite kuo ramiau ir paprasčiau praleisti šią dieną. Gerai baigti kažkada pradėtus darbus, grąžinti skolas. Prisiminkite savo pažadus sutuoktiniui: būtų puiku, jei atidėtumėte dalykinius reikalus ir užsiimtumėte šeima, vaikais.

 

Šaltinis: vytautus.com