Vyrai, ar žinote kas patinka moterims?

Beveik visi vyrai nori patikti moterims. Vieni nežino kaip tai padaryti, kiti paprasčiausiai tingi. Taigi, kokie vyrai labiausiai patinka moterims?

Nepaisant to, kad žeme žingsniuoja emancipacija ir visos įmanomos feministės įkalbinėja moteris atsisakyti joms priklausančių tradicijų, dauguma moterų vis vien nori, kad jomis rūpintųsi, kad gražiai su jomis elgtųsi, dainuotų serenadas, dovanotų gėles.

 

Tačiau romantika – tai ne tik vakarienė žvakių šviesoje, bet ir rytinis skambutis: „Labas rytas, mylimoji!“ Arba bent jau sms’as…

 

Bet kuri moteris neliks abejinga, jeigu vyras prisimins jų asmenines raudonąsias datas. Tai galėtų būti pažinties diena, pirmojo bučinio diena arba prisipažinimo meilėje diena.

 

Meilei moters širdy neleis užgesti net patys kukliausi dėmesio ženklai: viena gėlytė, šokoladukas, bilietai į teatrą, vasarą – pasiplaukiojimas kateriu, valtimi.

 

Praktiškai visos moterys mėgsta švelnumą, meilius žvilgsnius, lengvą glostymą, kai liečiate jų pirštus.

 

Net jeigu jau esate artimų santykių fazėje, visi aukščiau išvardinti malonumai pridės jūsų aistrai aitrumo.

 

Beje, anot mokslininkų, moterys nuo monotoniško sekso pavargsta daug greičiau nei vyrai, tad pageidautina, kad meilės žaidimo scenarijus laikas nuo laiko būtų keičiamas. Galima susigalvoti vaidmenis arba „kraustytis“ iš lovos ant kilimo arba į vonios kambarį.

 

Ir aksiomos, kad moterys myli ausimis, kol kas niekas neatšaukė. Tad meilės santykiuose su moterimi, tyla – ne auksas, o pamažu santykius ėdančios rūdys. Nebūtina išaukštinti savo mylimosios ir apiberti jos epitetais, suprantama, kad Ciceronų šiais laikais neturime. Tačiau sakyti kaip Jūs ją mylite ir norite jos –  tiesiog būtina.

 

Dar moterims labai patinka rūpestingi vyrai, su kuriais jos jaučiasi komfortiškai ir patikimai. Nors mes beveik visos tapom savarankiškos ir net finansiškai nepriklausomos, kažkur pasąmonės gilumoje tūno slaptas troškimas būti už vyro, kaip už mūrinės sienos.

 

Moterys ne ką prasčiau už vyrus išmano nuosavybės teisę. Kiekviena tradicinė moteris nori, kad jos mylimasis priklausytų tik jai vienai. Dėl to ir įvyksta skandalai, kurių pagrindo vyrai nepastebi. Na, pažiūrėjau į kažkieno gražias kojas, na, pagyriau draugės plaukus. Kas čia blogo? Nieko. Tačiau dauguma moterų į tokius pasisakymus reaguoja skausmingai.

 

Kad neprarastumėt moters pasitikėjimo, nemeluokite jai dėl kiekvieno menkniekio. Tiesumas sustiprina santykius. Gyventi su melagiu – tas pats, kad vaikščioti po minų lauką.

 

Moterys stengiasi kaip įmanoma greičiau išsiskirti su verkšleniais, nuolat besiskundžiančiais likimu ir aplinka ir, anot sociologų ir psichologų, kietųjų mačo prestižas ryžtingai krenta.

 

Vis daugiau moterų renkasi vyrus, mokančius ne tik pastatyti namą, bet ir susukti jame lizdą.

 

Vertinamas ne tik gebėjimas užsidirbti pinigų, bet ir mokėjimas rūpintis mažyliais, o laikui bėgant – gebėjimas surasti bendrą kalbą su suaugusiais vaikais.

 

O svarbiausia yra tai, kad moteris, pirmiausia ieškanti vyre meilės, o ne pinigų, visada įvertins nuoširdumą ir gerumą. Na, ar supratote kokie vyrai vis dėlto labiausiai patinka moterims?

 

{diena2}