Mažeikių jaunieji futbolininkai Motinos dieną paminėjo turnyru

Pirmą kartą mūsų mieste surengtas futbolo turnyras patiems jauniausiems futbolininkams, kuriems oficialios pirmenybės prasidės tik po dvejų metų.

Tarp prizininkų – dvi Mažeikių ekipos

Motinos dienos proga Sporto komplekse pirmą kartą buvo surengtas futbolo turnyras, kuriame varžėsi septynmečių ir aštuonmečių futbolininkų komandos, net trys iš jų atstovavo mūsų miestui.

 

Pasak mažeikiškių trenerio Algirdo Mikos, sunku rasti tokio amžiaus futbolininkų, nes kol kas 2004 metais gimę vaikai pradėjo burtis į komandas tik Mažeikiuose ir Gargžduose. Be dviejų mūsiškės Sporto mokyklos ekipų bei ekipos, atstovaujančios viešajai įstaigai Mažeikių sporto centrui (treneris Nerijus Garuckas), rungtyniavo dvi Gargždų ekipos bei šilutiškiai.

 

Turnyre, kuriame rungėsi penki prieš penkis vieno kėlinio dvidešimties minučių varžybose, sėkmė lydėjo Mažeikių sporto mokyklos pirmąją ekipą, kuri iškovojo visas penkias pergales. Antra turnyre liko Gargždų „FK Banga“ pirmoji komanda, trečia – Mažeikių sporto centro ekipa, kuri su gargždiškiais sužaidė lygiosiomis 2:2, žemesnę vietą jiems lėmė tai, kad pelnė mažiau įvarčių.

 

Kol kas neturi varžovų

 

Turnyro nugalėtojais tapo Einaras Lūža, Armandas Pranciulis, Dovydas Barkus, Nedas Vilkas, Ugnius Survila, Titas Navickas, Faustas Jasiūnas, Daumantas Jakutis, Gvidas Gineitis, Adrijus Kontenis, Mantas Daubaris ir Pijus Meižis.

 

„Net didieji miestai dar neturi tokio amžiaus futbolininkų, nes ir oficialūs šalies čempionatai šiems futbolininkams prasidės tik po dvejų metų. Mes poros metų nelauksime: jau po metų, nors ir jaunesni, startuosime su vyresniais futbolininkais. Dėl šios priežasties ir rengiame tokius turnyrus bei važiuojame į panašius turnyrus kitur. Štai rugpjūtį vyksime į dviejų dienų turnyrą Siguldoje“, – sakė treneris A. Mika.

 

Sportininkų tėveliai dėkoja treneriui už iniciatyvą, organizuojant šį futbolo turnyrą, taip pat rėmėjams. Jie tikisi, kad tokio pobūdžio turnyras taps kasmete tradicija.

 

Šaltinis: fkmazeikiai.lt