Sporto varžybų, skirtų Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti, rezultatai

Kovo 11 d., trečiadienį, minint Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną, vyko įvairių sporto šakų varžybos.
Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijos sporto salėje rungtyniavo septynios kaimiškųjų seniūnijų krepšinio mėgėjų komandos.
Savivaldybės vyriausiasis specialistas sporto klausimais, Petras Norvilas, informuoja, kad pirmąją vietą šiose varžybose pelnė Sedos seniūnijos komanda, antrąją – Reivyčių, o trečiąją – Tirkšlių seniūnijų komandos.
Savivaldybės kultūros centro pramogų salėje vykusių rankų lenkimo varžybų absoliučiu nugalėtoju tapo Mantas Andriulis.
Sporto komplekse varžėsi 18 smiginio aistruolių. Pagrindinėje grupėje, kurioje rungtyniavo ir vyrai, ir moterys kartu, nugalėtoju tapo Arūnas Čiplys, antras liko Donatas Zaikauskas, trečias – Jurijus Stekolnikovas. Atskirai vykusiose moterų varžybose pajėgiausia buvo Irena Čiplienė, antra vieta atiteko Linai Baliutienei, trečia – Daivai Mišeikienei. Komandinį susitikimą tarp „Mažeikių naftos“ ir „Mažeikių“ komandų laimėjo „Mažeikiai“ rezultatu 13:9.