Ansamblis „Kauškutis“ dalyvavo festivalyje Turkijoje

Balandžio 17-24 d. Mažeikių choreografijos mokyklos vaikų ir ir jaunimo tautinių šokių ansamblis „Kauškutis“ dalyvavo tarptautiniame vaikų folkloro ir žaidimų festivalyje Antalijos mieste Turkijoje. Renginio organizatoriai – FOMGED.

Į Turkiją skrido dvidešimt trys 8-12 metų amžiaus vaikai.

Šokėjus lydėjo Choreografijos mokyklos direktorė bei „Kauškučio“ vadovė Jolanta Tendienė, pedagogės Tamara Vertelienė ir Olga Gross.

 

Vaikų folkloro ir žaidimų festivalyje dalyvavo po vieną kolektyvą iš 25 pasaulio šalių (iš Tailando, Taivanio, Jakutijos, Latvijos, Adžarijos, Rusijos, Ukrainos, Baltarusijos, Tatarstano, Kosovo, Moldovos ir kt.) bei 81 šokių grupė iš įvairių Turkijos miestų.

 

 

 

J. Tendienė neslėpė pasididžiavimo, kad mažeikiškiai buvo išrinkti dalyvauti festivalio atidarymo ir uždarymo koncertuose. Atidarymo koncerte „Kauškučio“ šokėjai pristatė liaudiškų šokių programą, o uždaryme demonstravo žaidimo improvizacinį etiudą.

 

Kiekvieną festivalio dieną kolektyvas iš Mažeikių turėjo po du pasirodymus skirtingose miesto vietose, mokyklose, dalyvavo eisenose.

 

Mažeikių rajono savivaldybė, ryšių su visuomene skyrius

 

{parasas}