Pirmos rungtynės Mažeikiuose baigėsi taikiai

Pirmose šio sezono rungtynėse Mažeikiuose, FK „Mažeikiai“ sužaidė lygiosiomis 1:1(0:0) su  FBK Kauno „Kaunas“ ekipa.

FK „Mažeikiai“ iškovojo penktąjį tašką ir vis dar užimą 10 vietą A lygoje.

Pirmajame kėlinyje kamuolį aktyviau kontroliavo mažeikiškiai, o svečiams tekdavo tenkintis kontraatakomis, tačiau nei vienai ekipai pasižymėti nepavyko.

Antrąjį kėlinį ir vėl aktyviau pradėjo „Mažeikiai“. 53 min. po „Mažeikių“ baudos smūgio kamuolį į savo vartus nukreipė kaunietis Paulius Daukša. Tačiau 66 minutę „Kaunui“ pavyko rezultatą išlyginti. Po baudos smūgio galva Martyną Matuzą nuginklavo gynėjas Andrius Sanajevas.

Po 10 minučių sulaukta dar vienos nelaimės – iš aikštės už antrą geltoną kortelę buvo pašalintas „Mažeikių“ komandos gynėjas V. Polianskij, ties aikštės viduriu nugriovęs besiveržiantį kaunietį. Tačiau dešimtyje likusiems „Mažeikių“ futbolininkams, pavyko išsaugoti lygų rezultatą, tad mačas baigėsi taikiai 1:1.

„Mažeikiai“ (Mažeikiai) – „Kaunas“ (Kaunas) 1:1 (0:0)

Teisėjas: D.Petraška (Ukmergė), 1100 žiūrovų.

Įvarčiai: 53 min. P.Daukša („Kaunas“ į savo vartus) („Mažeikiai“); 66 min. A.Sanajevas („Kaunas“).

Įspėjimai: 17 min. V.Polianskij, 45 min. E.Valaitis, 90 min. S.Burkšaitis („Mažeikiai“); 52 min. A.Račkus, 55 min. M.Šoblinskas, 81 min. A.Juozaitis („Kaunas“).

Pašalinimai: 77 min. V.Polianskij (už 2-ą geltoną ) („Mažeikiai“).

Šaltinis: fkmazeikiai.lt