Horoskopas trečiadieniui 04-20

Avinas – Jei visas jūsų dėmesys bus nukreiptas į vaikus, tai šiandien ypač seksis su jais bendrauti, ugdyti jų gabumus, organizuoti laisvalaikį. Tačiau emocinę įtampą gali kelti savo teisumu bei galia įsitikinę pašnekovai, mėginantys primesti jums savo valią.

Tauras – Šiandien darbe gali tekti padirbėti už du. Nemėginkite simuliuoti – paskubomis, neatsakingai atliktas darbas atneštų nemalonumų. Gana daug dėmesio skirsite savo sveikatai, įvaizdžiui. Tam galite išleisti daugiau pinigų nei planavote.

 

Dvyniai – Šiandieninis jūsų elgesys, bendravimo stilius gali būti suprasti ne taip, kaip tikitės. Galbūt antroji pusė, pašnekovas nori išlaikyti didesnę distanciją, o jūs to nepaisote? Arba atvirkščiai – distancijos gana nedraugiškai siekiate jūs pats.

 

Vėžys – Tikriausiai finansiniuose ir darbo reikaluose nevengsite rizikos. Geriau seksis, jeigu patrauksite į savo pusę aplinkinius, kolektyvą. Venkite piktuoju aiškintis santykius – susipykęs su draugu ar mylimu žmogumi, galite nebesusitaikyti.

 

Liūtas – Galima žinia iš toli arba produktyviai padirbėsite prie interneto – rasite dominančią informaciją, užmegsite ryšį. Įmanoma parama, protegavimas iš įtakingų pažįstamų pusės. Kita vertus, tai jums nemažai kainuos ne viena prasme.

 

Mergelė – Reikės įtempti visą valią, kad pajėgtumėte atlikti būtinus reikalus, kurių pasirodys visa gausybė. Vienaip ar kitaip gali būti paliestas jūsų profesinis ar politinis statusas, autoriteto ar kompetencijos klausimas, tad nerimo neišvengsite.

 

Svarstyklės – Ieškosite bendraminčių, nepakęsite vienatvės. Yra tikimybė, kad jums pavyks suderinti planus, rasti kompromisą. Tik nedarykite nė menkiausio spaudimo, nekritikuokite. Būkite savikritiškas, pasikliaukite intuicija.

 

Skorpionas – Jei įmanoma, šiandien palepinkite save poilsiu ir ramybe. Nesistenkite įsiteikti draugams ir nedalyvaukite kolektyviniuose susibūrimuose, jei jaučiate, kad norisi atsiriboti. Labiau įsiklausykite į giluminius sielos poreikius.

 

Šaulys – Šiandien galite tikėtis rezultatų iš visuomeninės ar kūrybinės veiklos. Galbūt susirūpinsite dėl savo vaidmens kolektyviniame projekte ar jus liečiančių apkalbų, intrigų. Gali nuliūdinti partnerio elgesys arba gautas šaltokas laiškas.

 

Ožiaragis – Daug bendrausite, judėsite. Turbūt prarasite saiką ir iššvaistysite krūvą pinigų gražiems daiktams. Vėliau dėl to graušitės ir kursite pasiaiškinimus. Arba šiandien tiesiog liūdėsite, kad tenka patirti finansinius, materialinius apribojimus.

 

Vandenis – Seksis gilintis į aktualius klausimus, kaupti ir apdoroti informaciją, tvarkyti įvairius raštus, sutartis. Pasijusite atgavęs sugebėjimą džiaugtis smulkmenomis, bendravimu. Kita vertus, nerimą kels vis labiau juntamas pinigų ir komforto stygius.

 

Žuvys – Jei ne fiziniai negalavimai, tai jausminės dilemos, prisiminimai drums jums nuotaiką. Nervins šurmulys mieste ar darbe, norėsis ramybės. Tačiau būsite nusiteikęs pasidarbuoti namuose, buityje. Venkite šeimyninių konfliktų, saugokite sveikatą.

 

Šaltinis: vytautus.com