Horoskopas šeštadieniui 04-16

Avinas – Turėsite pasistengti, kad įsimintumėte reikalingą informaciją, laiku atliktumėte prisiimtą įsipareigojimą. Spragos jūsų žiniose gali išryškėti netinkamiausiu momentu. Įsisąmoninkite, kad jūs galite daugiau nei jums atrodo.

Tauras – Jūsų poelgiai sulauks prieštaringų įvertinimų, nes pernelyg vadovausitės emocijomis, ambicijomis. Galite būti apkaltintas nesąžiningumu arba nenuoširdumu. Skubiai teks šalinti buities ar techninius nesklandumus.

 

Dvyniai – Jums itin rūpės meilė, pramogos. Noriai sportuosite, flirtuosite. Nepatartina skubinti įvykių. Nekantraudamas galite pasielgti lengvabūdiškai, neatsargiai. Dėl to nukentėtų vaikų, meilės arba finansiniai reikalai.

 

Vėžys – Stenkitės užbaigti darbe tai, ką seniai pradėjote. Jei įmanoma, viską darykite ir tikrinkite pats. Galimi netikėti technikos gedimai arba problemos su jūsų ar artimo žmogaus sveikata. Tikėtina, kad vakare sulauksite nepageidaujamo svečio.

 

Liūtas – Geranoriškumo šiandien galite tikėtis tik tuo atveju, jei pats būsite draugiškas, paslaugus. Svarbu neprovokuoti įtampos, vengti nekorektiškų veiksmų, pastabų. Labiau gerbkite artimus žmones, net jei jums atrodo, kad jie neteisūs.

 

Mergelė – Šios dienos situacija gali sugriauti kai kurias iliuzijas. Problemų tikriausiai kels meilės objektas arba nepaklusnūs vaikai, globotiniai. Nepameskite svarbių dokumentų.

 

Svarstyklės – Stengsitės nemažai aprėpti. Domins mokslo, kultūros, kelionių reikalai. Pasisaugokite provokacijų ir venkite aplaidumo darbe. Neleiskite, kad menkos nesėkmės išmuštų jus iš pusiausvyros, jei puoselėjate didelius tikslus, planus.

 

Skorpionas – Šiandieną bus sunku išlikti objektyviam, taktiškam, jei atsiras oponentų ir teks ginti savo nuomonę. Jeigu jūsų žodis svaresnis už kitų, išlikite taktiškas – juk aplinkiniai taip pat nusipelno pagarbos. Nekokia diena bylinėtis.

 

Šaulys – Diena darbinga, energinga, bet tai vienur, tai kitur tykos nedideli pavojai, kils tikrų arba įsivaizduojamų kliūčių. Rūpesčių bus dėl pinigų, skolų, nesutvarkytų finansinių dokumentų. Nelįskite į avantiūras, saugokitės sukčių.

 

Ožiaragis – Galite pasijusti labai pažeidžiamas, nes paaiškės, kad ne visiems patinkate ir ne visi jums linki gero, o gal net mėgina pakenkti jūsų reputacijai. Kažkokių svajonių teks atsisakyti.

 

Vandenis – Prieštaringa diena. Galbūt nerimą kels naujiena iš aukštesnės institucijos, įtakingų veikėjų. Būkite reiklesnis sau, atlikite būtinus darbus. O jeigu per kraštus veržiasi nepasitenkinimas, pasportuokite, pasivaikščiokite.

 

Žuvys – Naujiems darbams netikęs metas, o senuosius užbaigti būtų neblogai, jei tik tai nesusiję su rizika pridaryti klaidų per skubėjimą, nekantrumą. Stenkitės būti gerai informuotas, saugokite dokumentus, asmenines vertybes.

 

Šaltinis: vytautus.com