Horoskopas ketvirtadieniui 06-09

Avinas – Tikriausiai ši diena bus gana rimta, tarsi susirūpinti verstų pareiga, darbas. Arba dėl kažkokių kitų priežasčių jūsų nuotaika bus visiškai nežaisminga. Panašu, kad gausite nerimą keliančią žinią apie jums svarbų žmogų.

Tauras – Panašu, kad savo energija, išradingumu šiandien visus užkrėsite gera nuotaika, būsite kompanijos siela. Savo ruožtu draugiški pokalbiai gali padėti jums geriau susivokti situacijoje. Nekenkite savo sveikatai, nes ji lengvai pažeidžiama.

 

Dvyniai – Diena praeis ramiai. Pajusite atsipalaidavimo poreikį, nesvarbu, kur būtumėte ir su kuo. Įdomių išgyvenimų teiks flirtas, meilė, ypač jei jus dominantis asmuo kupinas paslapčių. Vakaras bus įtemptas ir pavojingas. Venkite rizikos.

 

Vėžys – Būsite labai emocionalus, nardysite po prisiminimus, jausite ilgesį. Turbūt nenustygsite vietoje ir ieškosite kompanijos, kad pabėgtumėte nuo savęs. Vakare su savimi nesineškite stambios sumos, nes nė nepastebėsite, kur ji išgaruos.

 

Liūtas – Diena bus gana šeimyniška. Noriai bendrausite, susitiksite su senais draugais, giminaičiais, svečiuositės arba priimsite svečius. Kai kurios išgirstos naujienos veiks tonizuojamai, bet kitos gali nervinti, kelti pyktį.

 

Mergelė – Būsite neramus, nusiteikęs išvykai, pasimatymui, viešnagei, bendravimui su giminėmis. Sutiksite senų bičiulių, bus daug kalbų, diskusijų. Bėda ta, kad tai vakare gali peraugti į piktus ginčus ar net agresiją. Nepraraskite takto.

 

Svarstyklės – Rytas dirglus, pavojingas, tad geriau ilgiau pamiegokite. Vėliau sulauksite dėmesio, komplimentų ir pats kitus kažkuo nudžiuginsite. Labai suaktyvės romantiškos nuotaikos. Planuosite meilės pasimatymą.

 

Skorpionas – Šiandien atsiras proga susitaikyti su mylimuoju, geriau pažinti dominančius asmenis arba pademonstruoti iškalbą, humorą. Tai atneš džiaugsmo. Atsigausite, pažvalėsite. Tikėtina puota, piknikas.

 

Šaulys – Pajusite energijos antplūdį, bus sunku nustygti vietoje. Tikriausiai aplinkinius stebinsite pagerėjusia savo išvaizda, geru skoniu, sumaniu argumentavimu diskutuojant. Tačiau vakare galite tapti agresyvus ir sugadinti įspūdį, susipykti.

 

Ožiaragis – Rytas gali būti nervingas ir avaringas. Tačiau jei pasistengsite nereaguoti į kai kuriuos dirgiklius, ne tik nesusigadinsite šios dienos, bet netgi pavyks užglaistyti buvusius nesutarimus. Kils minčių apie tai, kaip kažkokią svajonę paversti tikrove.

 

Vandenis – Ši diena ne itin džiugins – išlaidos pasirodys per didelės, mintys – per sunkios. Galbūt užplūs kokie nelengvi prisiminimai ar nuojautos, o gal aplinkiniai primes savo dienotvarkę ir dėl jos turėsite keisti planus.

 

Žuvys – Būsite nusiteikę kelionėms, susitikimams su naujais arba beveik užmirštais senais pažįstamais. Galbūt nutolsite nuo namų nemažą atstumą su tikslu kažką aplankyti, pamatyti.

 

Šaltinis: vytautus.com