Mažeikių krepšininkai prognozuoja finalo ketverto rezultatus

Prieš 2010/2011 m. sezoną „Mažeikiai“ pakeitė ko ne visą komandos sudėtį – iš praėjusio sezono klube liko vos du žaidėjai. Dar prieš sezoną krepšinio aistruoliai kalbėjo, jog ateinantį sezoną šiam klubui patekimas į NKL ketvirtfinalį būtų jau geras pasiekimas. Tačiau nepaisant prasto sezono starto ir visų pašalinių kalbų, „Mažeikių“ klubas jau trečią sezoną išsilaikė tarp stipriausių lygos komandų, ir trečią sezoną mėgins užkopti į NKL viršūnę.

Du sezonus bronzos medalius iškovoję mažeikiškiai, šiemet mėgins pirmą kartą klubo istorijoje iškopti į finalą, o galbūt ir pasidabinti aukso spalvos medaliais.

 

„Mažeikių“ komandos tinklapiui pavyko apklausti būrį Mažeikiuose gimusių, augusių ar žaidusių krepšininkų, kaip jų nuomone išsidėstys keturios stipriausios šio sezono komandos.

 

Išsamią nuomonę išsakė ir vienas iš lyderių „Mažeikiuose“ praėjusį sezoną buvęs Laurynas Jacevičius.

 

„Manau, kad pirmame pusfinalyje „Pieno žvaigždės“ privalo nugalėti „Merestą“. Nors pastarieji buvo įveikę pasvaliečius lapkritį, analogiškas scenarijus įmanomas tik tuomet, jei „Pieno žvaigždės“ nuvertins savo varžovus, o pastarieji sužais tikrai geras rungtynes.

 

Kitame pusfinalyje „Mažeikiai“ jei sužais taip kaip gali ir moka, turėtų nugalėti „Naftą-Universitetą“. Mano nuomone, mažeikiškiai šiuo metu yra geresni.

 

Viskas gali pakrypti ir kita linkme, jei klaipėdiečiai sugebėtų greitai ir sėkmingai kontraatakuoti, o priešininkai sužaistų taip, kaip neseniai su Jonava“, – kalbėjo šį sezoną anksčiau laiko dėl traumos baigęs gynėjas.

 

„Mažajame finale prognozuočiau pergalę jauniesiems, bet itin gerai trenerių valdomiems klaipėdiečiams. Finale vis tik turėtų nugalėti „Pieno žvaigždžių“ ekipa. Ten visi žaidėjai turi aukšto lygio varžybų patirties, yra daugybė lygiaverčių žaidėjų. Tačiau „Mažeikiai“ turėtų tikrai neblogai pasipriešinti, o gal net ir susikurti šansą pergalei savo gynyba ir protingu žaidimu lemiamais momentais“, – pasakojo Jacevičius.

 

„Bet kokiu atveju – NKL finalo ketvertas bus tikrai malonus ir įdomus renginys“, – pridūrė jis.

 

Prisegtuke rasite kitų krepšininkų nuomones.

 

{kk}