Horoskopas trečiadieniui 04-13

Avinas – Reikia neprarasti saiko ir atsargumo, ypač tvarkant piniginius, turto reikalus. Beje, nepasiduokite azartui, taip pat venkite azartinių žaidimų apskritai (negeras laikas lošti iš pinigų). Nežadėkite savo pagalbos: gali būti itin sunku įvykdyti šios dienos įsipareigojimus.

Tauras – Nesikrimskite, jei kas nors nepavyks. Palanku atkreipti dėmesį į dalykus, kuriems nuolat trūksta laiko arba apie kuriuos nenorite žinoti. Būkite sau atviri ir sąžiningi.

Dvyniai – Galite rimtai suklysti vertindami savo jausmus ar jums rodomą atsidavimą. Netinkamas laikas euforijai ar nusivylimui. Kita vertus, ramiai analizuodami galite rasti nesėkmių meilės srityje priežastis.

 

Vėžys – Jūsų nepasitenkinimas gyvenimo kokybe, darbo rezultatais, mylimu žmogumi gali pasiekti aukštoką ribą. Padariniai priklausys nuo jūsų meistriškumo: galite arba visiškai sugadinti reikalą, sugriauti santykius, arba rasti problemos priežastį ir ją panaikinti.

 

Liūtas – Ką jūs prarasite, jei nusileisite ar tiesiog patylėsite? Šiandien reikia vengti ginčų su moterimis, dalykiniais partneriais ir, aišku, sutuoktiniu. Jei jūsų vadovė moteris, pasisaugokite konfliktų.

 

Mergelė – Svarbu laiku sustoti, o kad nepražiopsotumėte kritinės ribos, reikia nesinervinti, neskubėti. Nemanykite, kad viskas griūva, arba atvirkščiai, kad jau radote išeitį – tai bus klaidinga. Galite lengvai sugadinti santykius su mylimu žmogumi.

 

Svarstyklės – Labai nesirūpinkite dėl esamų sunkumų ar nuostolių – vienaip ar kitaip tai susitvarkys. Nebloga diena tolimoms kelionėms, bendrauti su užsieniečiais. Spręskite problemas, susijusias su per juos patirtais moraliniais ar materialiniais nuostoliais.

 

Skorpionas – Venkite rimtų pokalbių su vadovybe, nesiimkite nieko sudėtinga ir atsakinga – dėl visko galite būti apkaltinti ir perkelti į žemesnes pareigas. Pasaugokit savo darbo vietą. Galimi nuostoliai dėl patiklumo.

 

Šaulys – Stebėkite draugus: suvoksite, kas nedraugas. Bet kokiu atveju padėdami bičiuliams galite patys į bėdą įsivelti. Nebūkite patiklūs tvarkydami piniginius ir turto reikalus, nieko rimta neplanuokite.

 

Ožiaragis – Painiavos galvoje daugės. Nesutrikite, jei kur nors nesiseks, bet ir nesidžiaukite šios dienos pasiūlymais, taip pat rastais daiktais.

 

Vandenis – Jūsų galimybės irgi turi ribas. 🙂 Jei patys laiku nesustosite, kaktomuša atsitrenksite į sieną. Nepamirškite, kad yra ir nepaperkamų žmonių. Nieko neverskite elgtis prieš jų valią, papirkinėjimas bus netikusi taktika šiandien.

 

Žuvys – Galite rimtai apsigauti vertindami tiek dalykinio pasiūlymo, tiek daikto, drabužio kokybę ar reikalingumą, priimdami brangią dovaną. Venkite bet kokių materialių saitų. Blogas laikas rimtiems finansiniams apsisprendimams. Venkite priekaištų sutuoktiniui, ypač jei jus apėmęs negeras įtarimas.

 

Šaltinis: vytautus.com