Kodėl negalima bučiuoti mylimojo į kaktą?
Nuo neatmenamų laikų toks bučinys buvo laikomas „paskutiniu pabučiavimu“. Tai reiškia, kad gali prarasti mylimąjį arba su juo išsiskirsi.
Pabučiuoti į ranką – atsidavimo ženklas
Ir tai – neišgalvota, kadangi priliesti lūpomis „trečią akį“ – tai ypatingas mistinis ritualas. Laikoma, kad visos angos žmogaus kūne, tai išėjimai, skirti energijai. Viena iš reikšmingiausių angų – žmogaus burna. Ką nors bučiuodamas, žmogus fiksuoja energiją, o priklausomai nuo to, kur ji patenka, galima tikėtis ir atitinkamo rezultato.
Tuo tarpu pabučiavus ranką, energija pakreipiama ratais kraujotakos link iš apačios į viršų, tuo pačiu žmogus patvirtina ir savo nuolankumą bei atsidavimą.
Iš bučinio į skruostą galima atspėti žmogaus ketinimus
Bučinį į skruostą galima pavadinti diagnostiniu. Mat taip galima sužinoti žmogaus ketinimus. Jei po tokio pabučiavimo žmogus jaučia diskomfortą, nerimą ar net baimę, gali drąsiai atsisveikinti su partneriu, sukėlusį tokius pojūčius. Na, o jei po to norisi, kad dar ir dar kartą pabučiuotų, vadinasi, tas žmogus perduoda teigiamą energiją.
Užtat pabučiavimas į kaktą – kardinaliai skiriasi nuo ankstesniųjų. Mat bučinys paliečia itin jautrią sritį visokiems išoriniams faktoriams ir daro neigiamą poveikį. Todėl prisiliesti ne tik lūpomis, bet apskritai prie kaktos – nepageidautina! Išimtis: motinos prisilietimas prie kūdikio kaktos.
{diena2}