„Mažeikiai“ sužaidė dvejas draugiškas rungtynes

Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) ketvirtfinaliui prieš Kauno „Žalgirio-Sabonio mokyklą“ besiruošiantys „Mažeikiai“, ketvirtadienį ir penktadienį sužaidė dvejas draugiškas rungtynes.

Nepilnos sudėties žaidę, ir praktiškai nerungtyniaujantiems krepšininkams pasireikšti leidę mažeikiškiai ketvirtadienį namuose 94:63 (21:20, 15:15, 33:13, 25:15) sutiruškino Šiaulių „ABRO Universitetą“.

Pirmuosius du kėlinius aikštelėje vyko atkakli kova, tačiau trečiąjį kėlinį „Mažeikiai“ pradėjo spurtu 19:0 ir rungtynių baigtis tapo aiški.

Tuo tarpu penktadienį Klaipėdoje „Mažeikiai“ jėgas išmėgino su RKL ketvirtfinalyje šiemet žaidusia Klaipėdos „LCC TU“ ekipa. Po atkaklios kovos rezultatu 86:84 pergalę šventė aikštės šeimininkai.

NKL lygos ketvirtfinalio seriją iki dviejų pergalių „Mažeikiai“ pradės kovo 30 dieną (trečiadienį) 18:00 valandą, o jų varžovas bus Kauno „Žalgirio-Sabonio mokyklos“ ekipa. Šį sezoną šių komandų tarpusavio dvikovose tris kartus (96:80, 76:75 ir 101:95) laimėjo jaunieji žalgiriečiai, tuo tarpu namuose „Mažeikiai“ nušlavė savo varžovus (100:59).