Penktadienio horoskopas 03-25

Avinas – Svarbi diena, jei reikia ką nors išsiaiškinti, ištaisyti asmeniniuose santykiuose arba juos naujai užmegzti. Panašu, kad tai pavyks be jokio vargo. Tikėtinas malonus susitikimas su senu draugu ar simpatija.

Tauras – Šiandien pravartu iš pagrindų apsitvarkyti ir apgalvoti reikalus, susijusius su finansais, paskolomis, mokesčiais. Turėtumėte pajusti ir suvokti, kas jums naudingiausia, kur atspirties taškas, jei sukate galvą dėl verslo ar partnerystės.

Dvyniai – Diena bus ne visiškai paprasta. Galbūt teks bendrauti su įtakingais veikėjais, užsieniečiais, aptarti tolimus planus, studijų reikalus. Rimta publikacija arba nepažįstamo žmogaus išsakyta nuomonė jums gali atverti akis aktualiu klausimu.

Vėžys – Diena bus gana turininga. Tikėtina, kad pavyks padaryti norimą įspūdį įtakingam asmeniui. Domins politika, mokslas, kelionės. Geras metas užsiminti apie savo norus ir planus tiems, nuo kurių galėtų priklausyti jų išsipildymas.

Liūtas – Šiandien gerai jausitės kolektyve. Atrodys, kad auga jūsų populiarumas. Gali atsirasti naujų gerbėjų. Sklandžiai spręsite ir šeimos rūpesčius. Tikriausiai jaudins klausimai, susiję su neatskleistais talentais, seksualumu.

Mergelė – Jums reikės dvasinės ramybės, atsipalaidavimo, poilsio, o jei esate įsimylėjęs – intymumo, romantiškos negyvenamos salelės. Pernelyg nesivadovaukite iliuzijomis ir jauskite atsakomybę už tai, ką kuriate ar paslapčia rezgate.

Svarstyklės – Šiandien jus valdys emocijos bei aistringi troškimai. Spinduliuosite šilumą ir pats jos tikėsitės iš kitų. Į viską, kuo užsiimsite, įdėsite dalelę širdies, todėl vakare galite pasijusti nors ir išvargęs, bet patenkintas.

Skorpionas – Jus lepins aplinkinių dėmesys arba pats save lepinsite gardumynais, pirkiniais. Kils didelis noras pagražinti savo gyvenamą aplinką, pagerinti sąlygas. Tai, ką nuveiksite, duos neblogą rezultatą ir emocinį pasitenkinimą.

Šaulys – Šiandien gera diena bet kokiems kontaktams, ypač vizitams pas senus draugus, išsiilgusius giminaičius, simpatijas. Tikriausiai sužinosite įdomių naujienų, gausite pakvietimą į renginį ar pasimatymą. Kažkokį postūmį gali suteikti reklama.

Ožiaragis – Tai puiki diena šeimos reikalams tvarkyti. Jei kažką planuojate dėl šeimos gerovei svarbių dalykų, pats metas pradėti žengti konkrečius žingsnius. Neblogas metas ir atokvėpiui gamtoje, išvykai į kaimą, viešnagei pas gimines.

Vandenis – Ši diena leis labiau pamilti aplinkinius ir save. Tikėtinos nedidelės pramogos, siurprizai, viliojantys pasiūlymai, komplimentai. Galbūt susipažinsite su patraukliu žmogumi arba asmuo, kurį mylite, pagaliau atsakys jums tuo pačiu.

Žuvys – Šiandien pravartu pagalvoti apie įvaizdžio keitimą, sveikatą bei labiau subalansuotą gyvenimo būdą. Jei tai jums yra darbo diena, puikiai pasidarbuosite. Namų ūkyje taip pat pavyktų nemažai nuveikti.

 

Šaltinis: vytautus.com