2009 m. gegužės 27 d. Trečiadienis

147 metų diena, 22 metų savaitė.

Saulė teka 04:55, leidžiasi 21:38. Dienos ilgumas 16:43. Jaunatis. Oro temperatūra dieną nuo +14 iki +16, debesuota su pragiedruliais, trumpalaikiai lietūs. Vėjas pietvakarių, 6-8 m/s. Oro temperatūra naktį nuo +9 iki +11, giedra, be kritulių. Vėjas pietvakarių, 1-3 m/s.

Dienos patarimas – Visų sunkiausia – pažinti save, visų lengviausia – patarinėti kitiems. (Talkis)

Dienos prietaras – Vakare nėra gerai atiduoti pinigų (jei kam skolingas), tačiau paimti – gerai.

Sveikiname – Leonoras, Žymantes, Virgaudus.

Pardavėjas, adresas 95 98 Dyz. Dujos
PK Orlean (Skuodo g., Žemaitijos g.) 3.53 3,67 3,09 1,60

Lukoil (Montuotojų g. 2)

3,49 3.05

1,57

 

Dienos vaizdelis.

 

Avinas
Tikriausiai suaktyvės jūsų konkurentai, priešai. Nemalonumų galima patirti tiek dėl savo kaltės, tiek dėl kitų nepalankumo. Ginkluokitės ramia ir nuoširdžia šypsena – tai padės.

Tauras
Sekite informaciją, nes galimos permainos, kurių nepastebėjimas ar nepaisymas atneš žalos. Pasidomėkite, kam išleidžia pinigus jūsų partneris, vaikai. Vakare lengva įsivelti į rizikingus nuotykius, todėl pasimatymą geriau atidėkite kitam vakarui.

Dvyniai
Šiandien jums svarbu nepersidirbti, jausti saiką, protingai pasimėgauti laisvalaikiu. Labai saugokite sveikatą. Studentams gera diena, informacija įsimins nesunkiai.

Vėžys
Bet kokie dalykiniai pokalbiai bus nelengvi, trikdantys. Aiškiai jausite oponentų norą susilpninti jūsų pozicijas. Šeimoje irgi trūks ramybės. Geriausiai pasijausite, jei susitiksite su draugais.

Liūtas
Nervins nestabilumas, greita situacijos kaita. Norėsite išsipasakoti, pasitarti su pažįstamais žmonėmis. Tačiau šiandien ne itin seksis rasti patikimų ir geranoriškų pašnekovų. Vis dėlto jei galėsite išsipasakoti gerokai vyresniam už jus žmogui, tai – geras ženklas, tokiu asmeniu galite pasikliauti.

Mergelė
Šiandien lengva susikompromituoti, pakenkti savo reputacijai, pvz., dėl arogancijos, nekuklaus savų interesų akcentavimo, aplaidaus darbo, taip pat per visuomenėje netoleruojamus ryšius, nelegalius reikalus. Vakare nepatingėkite pamedituoti, pasiklausyti jūsų mėgstamos muzikos, tai nuramins.

Svarstyklės
Kažkoks seniai matytas žmogus šiandien gali sujaudinti jūsų širdį. Gera diena muzikams, daug rašantiems žmonėms, oponentus greitai nuginkluos ne tiek jūsų kalba, kiek elegantiškos manieros.

Skorpionas
Patinka ar nepatinka, šiandien rūpesčių kels nuosavybės, verslo, finansų, draudimo, mokesčių reikalai. Galbūt susvyruos kažkoks jūsų planas. Ką gi… pasistenkite būti racionalūs, taupūs, kalbėti konkrečiai, kad nepasirodytumėte nepatikimi ar įtartini.

Šaulys
Būsite labai aktyvūs, jei jūsų veikla susijusi su žiniasklaida, reklama, ryšiais, kelionėmis, taip pat jei jums tenka daug bendrauti. Galima džiuginanti žinia.

Ožiaragis
Per artimiausius žmones galite susidurti su problemomis. Todėl padarysite išmintingai, jei aiškinsitės ramiai, nedarydamas spaudimo. Atminkite: švelnus žodis gydo, aštrus tik labiau pagilina žaizdas.

Vandenis
Būsite viliojami arba patys kitus trauksite į riziką, abejotinas avantiūras. Didelių kaprizų, pretenzijų gali kelti ir meilės objektas, ir vaikai. Meilės reikalai apskritai yra pažeidžiami, jei jums reikia ką nors išsiaiškinti, geriausia būtų tai atidėti kitai dienai.

Žuvys
Jūsų darbą gali sunkinti didinama atsakomybė, griežtėjantys reikalavimai ar kriterijai. Galbūt teks kažką taisyti ar dėl ko nors aiškintis. Verčiau nesiimkite jokių naujovių, venkite bet kokios rizikos. Antroje dienos pusėje stenkitės ištrūkti pabūti gamtoje, kur mažiau triukšmo. Meilės reikalai bus palankesni moterims, ne vyrams.