Dėl gaisro įmonėje „Tauragės vandenys“ visas miestas liko be vandens

Visas Tauragės miestas ketvirtadienio rytą dėl įmonėje „Tauragės vandenys“ kilusio gaisro liko be vandens.
Kaip 15min.lt informavo Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento atstovė Laura Valauskienė, apie 7.48 val. akcinėje bendrovėje „Tauragės vandenys“ esančioje transformatorinėje užsidegė laidai. Į gaisro vietą buvo nusiųstos dvi autocisternos.


Gelbėtojai teigia, kad norėdami gesinti gaisrą, jie buvo priversti transformatorinėje išjungti elektrą. Išjungus elektrą, išsijungė ir įmonės siurbliai. Visas miestas liko be vandens.

Gaisras buvo užgesintas apie 8.30 val.

„Gaisras smulkus, tačiau visas miestas be vandens“, – konstatuoja ugniagesiai.

Mieste paskelbtas ekstremalus įvykis. Vietos valdžia sudarė komisiją, turinčia spręsti, kaip likviduoti incidento pasekmes, kad Tauragei kuo greičiau vėl būtų pradėtas tiekti vanduo.

Tauragės meras Pranas Petrošius 15min.lt žurnalistui telefonu apie 9.45 val. sakė, kad incidentas palietė maždaug 32 tūkst. gyventojų.

„Šiuo metu pamažu bandome atnaujinti vandens tiekimą. Pastatėme mobilią elektros stotį. Jis jau pajungtas, tik jo galingumas yra šiek tiek per mažas. Tačiau šiuo metu iš Šiaulių jau gabename galingesnį generatorių. Jis jau pakeliui. Kai jį pajungsime, vandens tiekimas turėtų būti pilnai atnaujintas. Tai užtruks dar valandą ar pusantros“, – sakė Tauragės meras.

Pasak P.Petrošiaus dėl incidento panikos mieste nesijautė, gyventojai, įmonės ir organizacijos buvo perspėtos, todėl žmonės reaguoja ramiai.

„Didžiausia bėda yra mokyklose, ligoninėje ir poliklinikose. Čia vanduo gyvybiškai svarbus dalykas. Bet kaip ir sakiau, pastatysime galingesnį generatorių ir viskas bus tvarkoje“, – sakė P.Petrošius.

 

 

NUORODA Į STRAIPSNĮ

 

{15min}