Horoskopas trečiadieniui

Avinas – Šiandien bus gana sunku susigaudyti situacijoje, prisiderinti prie naujų reikalavimų ar kolektyvo. Tuo tarpu kažkas neduos ramybės, reikalaus vykdyti įsipareigojimus, pateikti ataskaitas, kaulys paramos ar kt. Tai kainuos nervų, ir ne tik.

Tauras – Šiandien nederėtų varginti savęs intensyviu bendravimu, sudėtingais darbais. Bet kokie rūpesčiai jus greitai nualintų, nes pasižymėsite ypatingu jautrumu, neatsparumu blogoms įtakoms. Venkite svaigalų, saugokitės traumų, žalos.

Dvyniai – Nerami diena. Gali susvyruoti jūsų reputacija, kai kurie jūsų planai arba paaiškės, kad per neapdairumą pasitarnavote savo priešams. O gal jūs tyčia ką nors erzinate? Nemanykite, kad esate nepažeidžiamas.

Vėžys – Vargu ar šiandien viskas seksis, kaip suplanuota. Tikėtinas vilkinimas, biurokratinės užkardos, įvairūs apribojimai. Gali kilti pagunda veltis į aferą, žadančią pasipelnymą. Tai gana pavojinga. Pasisaugokite traumų, venkite konfliktinių situacijų.

Liūtas – Ši diena be pasigailėjimo įsuks į reikalų verpetą. Tiek su gaunama, tiek su skleidžiama informacija šiandien būkite itin atsargus. Panašu, kad velnias tampys jus už liežuvio, ir dėl to galimi nemalonumai. Atidžiai vairuokite!

Mergelė – Šiandien jums labiausiai rūpės buitis, kasdieniai reikalai. Skubiems sprendimams nekoks metas. Labai svarbu pasirūpinti sveikata, pasitikrinti, jei nekaip jaučiatės. Stenkitės atsikratyti tų negatyvių nuostatų, kurios jus kankina.

Svarstyklės – Panašu, kad šiandieną per daug tikėsitės iš jums brangių žmonių. Būkite jiems atlaidesnis. Liaukitės nepasitikėjęs bei ieškojęs tariamų neištikimybės įrodymų. Pasisaugokite incidentų, ypač pasilinksminimų vietose.

Skorpionas – Kasdieniai darbai slinks pamažu, o gal ir su trikdžiais, nesklandumais. Tinkamai eksploatuokite techniką, nes gresia gedimai, nuostolis. Mažiau gilinkitės į svetimus trūkumus, o daugiau į tai, ką reikia taisyti, tobulinti savyje.

Šaulys – Šiandieną bus sunku priimti bendrus sprendimus, nes atsiras nepritariančių, galvojančių kitaip. Pasistenkite išvengti rimtų konfliktų. Gali paaiškėti, jog nebėra laiko delsti, jei norite kažko išmokti, įsigyti modernesnės technikos, keisti įvaizdį.

Ožiaragis – Gali atsitikti taip, kad apvilsite jūsų paramos besitikintį žmogų. Koją pakišti gali skubotai mestas pažadas. Šiandien neskubėkite finansiškai ar kitaip įsipareigoti. Jei pulsite į abejotiną avantiūrą, nesistebėkite iškilusiomis problemomis.

Vandenis – Teks skirti daug laiko bei dėmesio deryboms, juridinių reikalų tvarkymui arba mokymuisi. Nauji planai, ryšiai bei pasiūlymai turėtų būti vertinami kuo racionaliau, kad neapsigautumėte. Didesnė avarijų tikimybė, tad būkite itin atsargus.

Žuvys – Daug pastangų pareikalavęs darbas gali būti sukritikuotas, atmestas arba nespėsite jo atlikti laiku, todėl nervinsitės, nerimausite. Sunku tikėtis verslo partnerių palaikymo, darbdavio palankumo. Pasisaugokite provokacijų, avarinių situacijų.

 

Šaltinis: vytautus.com