2008 m. lapkričio 6 d.

311 metų diena, 45 metų savaitė.

Saulė teka 7:31, leidžiasi 16:33. Dienos ilgumas 09:02.
Mėnulio fazė – priešpilnis.
Temperatūra – dieną +3 iki +5, giedra, be kritulių. Vėjas rytų, 3-6 m/s .
                     naktį 0 iki -2, giedra, be kritulių. Vėjas rytų, 3-6 m/s .

Šią dieną 1906 m. Vilniuje pirmą kartą parodyta opera „Birutė“ (kompozitorius Mikas Petrauskas).
Šią dieną 1632 m. mirtinai sužeistas Švedijos karalius Gustavas II Adolfas.

Patarimas – Radai plunksną – pakelk. Ji tau atneš laimę.

Nepamiršk pasveikinti – Leonardą, Melanijų, Ašmantą, Vygaudę ir Armaną.

Lapkričio 6 dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų: 

Avinas

Pajusite didesnį kūrybinį polėkį, nuotykių troškulį. Trauks kelionės, meilės romantika. Tačiau pasisaugokite avarinių situacijų, nelenktyniaukite su vėju. Slaptos romantiškos avantiūros laimės ne atneš, suteiks tik vienkartinį įspūdį. Kažin ar dėl to nesigailėsite.

Tauras

Galimos nenumatytos permainos draugystėje ir finansinėje sferoje. Net jeigu viskas klostysis gerai, prisigalvosite tariamų pavojų, skriaudų bei problemų. Nesigailėkite spontaniškai padėję draugui patarimu, paslauga ar pinigais. Jei nesugebėsite duoti, nebūsite verti ir gauti. Nei materialine prasme, nei jausmais.

Dvyniai

Įtemptai grumsitės su vidinėmis ir išorinėmis problemomis. Saugokite dokumentus, laiku atlikite prisiimtus įsipareigojimus, laikykitės įstatymų. Pravartu ieškoti tinkamesnio užsiėmimo, ypač jei dabartiniame darbe jaučiate didelį diskomfortą. Antraip kiti žmonės gali mėginti nulemti jūsų ateitį.

Vėžys

Reikėtų vengti emocionalumo, sprendžiant profesinius klausimus. Būkite dalykiški, santūrūs. Tik taip pavyks išsiaiškinti klausimus, kurie kėlė nerimo, abejonių. Jeigu jus vargina nekokia savijauta, išvaizdos trūkumai, tai sveika mityba, sportas jums būtų geriausi natūralūs vaistai.

Liūtas

Panašu, kad šiandien jūs kitomis akimis pažvelgsite į asmeninius santykius, pervertinsite juos ir pakeisite savo taktiką. Panašu, kad kažkam turite moralinių ir finansinių skolų. Mažų mažiausiai tai liečia jūsų vaikus, gyvenimo partnerį.

Mergelė

Galite pasijusti nesaugus ir pažemintas. Tam įtakos turės prieštaringa dalykinė situacija arba meilės santykių peripetijos. Geriausiai jausitės namuose, tarp artimiausių žmonių. Namų ruoša, eksperimentavimas virtuvėje padės atsipalaiduoti.

Svarstyklės

Optimizmo bus daugiau ne paprastai, su viltimis žvelgsite į ateitį. Galite gauti žinią, kad iš toli ketina atvykti asmuo, su kuriuo internetu, laiškais mezgėsi romantiška intriga. Gali nustebinti neprognozuotas įvykis.

Skorpionas

Būsite lengvabūdiški, linkę išlaidauti. Galbūt susitiksite su žmogumi, kurio slapta ilgėjosi jūsų širdis. Nederėtų skubėti nutraukti senų stabilių santykių dėl staiga įsiplieskusio susižavėjimo. Jis gali būti trumpalaikis. Labiau domėkite, kuo užsiima jūsų vaikai – iš jų galite sulaukti nekokių staigmenų.

Šaulys

Šiandien lengva sugadinti rimtus partnerystės santykius dėl trumpalaikės naudos ar aistros. Valdykite nuotaikų kaitą, nepulkite į kraštutinumus. Nepasikliaukite vien savo skoniu bei nuožiūra, jei planuojate kažką svarbesnio pirkti – aplinkinių nuomonė gali būti priešinga jūsiškei. Siekite kompromiso.

Ožiaragis

Šiandien leiskite sau pabūti pasyviu stebėtoju. Santykiai kolektyve, šeimoje, partnerystėje pagerės, jei nemėginsite primesti savo nuomonės, kaprizų, jei mokėsite išklausyti ir įsijausti į kitų padėtį. Planas, susijęs su darbu, kol kas neduos norimų rezultatų.

Vandenis

Iš draugų ir pažįstamų galite sulaukti avantiūristiškų pasiūlymų. Atrodo, kad jūsų piniginės turinys garuote išgaruos. Dėl materialinių nesklandumų galite prarasti mylimą žmogų, netekti vaikų pasitikėjimo.

Žuvys

Būsite linkę rizikuoti, imtis naujovių. Ne visiems rizika pasiteisins. Gali neatlaikyti technika, trūkinėti meilės ryšiai, ūmiai ištuštėti piniginė. Nusimato svarbūs dalykiniai susitikimai. Labai sau pakenksite, jei vėluosite ar pasirodysite nepasirengę rimtam darbui, susitarimui.