Mažeikių pirtis duris atvers jau šeštadienį

Lapkričio 5 dieną (trečiadienį) 15 val. Mažeikių seniūnas Petras Užkuras ir UAB „Mažeikių butų ūkis“ generalinis direktorius Vidmandas Stonkus pakvietė Mažeikių rajono savivaldybės vadovus, Tarybos narius, žiniasklaidos atstovus apžiūrėti, kaip atrodo Mažeikių pirtis (Vydūno g. 13) po kapitalinio remonto.
Kapitalinis pirties remontas buvo vienas iš valdančiosios koalicijos prioritetų. Ypač tuo rūpinosi vicemerė Irena Macijauskienė. Socialdemokratė įtikino koalicijos partnerius, kad nebegalima kasmet po truputį „lopyti“ pirties patalpas, o po kelių mėnesių vėl matyti apipelijusias sienas, ištrupėjusias grindų plyteles, bet būtina viską suremontuoti iš esmės. Tam tikslui buvo skirta beveik 210 tūkst. litų.
„Supūtėm žandus ir padarėm“, – džiaugiasi seniūnas P. Užkuras.
Šeštadienį pirtis pradės veikti, todėl mažeikiškiai bei miesto svečiai galės ne tik pasimėgauti pirties teikiamais malonumais, bet ir įvertinti patalpų pokyčius. Atidarymo proga bilieto kaina bus tokia pat kaip ir iki remonto: vaikams iki 16 m., pensininkams, neįgaliesiems – 3 Lt, suaugusiesiems – 7 Lt. Vėliau kainos keisis. Moterys galės praustis nuo 10 iki 15 val., vyrai – nuo 16 iki 22 val.

 

Pirties atidarymo šventę pradėjo Mažeikių savivaldybės Ryšių su visuomene skyriaus vedėja Virginija Steponavičienė. Ji padėkojo visiems taip gausiai susirinkusiems. Taip pat dėkojo valdininkams už nuoširdžias pastangas ir gerą norą bei kokybiškus darbus renovuojant Mažeikių pirtį. Žodį tarė ir laikinai mero pareigas einantis Rimantas Norkus, vicemerė Irena Macijauskienė ir kiti. Visi susirinkę turėjo galimybę apžiūrėti naujai įrengtą bene geriausią Žemaitijoje garinę pirtį, naują šildymo sistemą, kuri reguliuojasi nuo lauko ir vidaus temperatūros, todėl čia šalta niekad nebebus. Mažeikių seniūnas Petras Užkuras susirinkusiems kolegoms, svečiams bei žurnalistams padovanojo po vantą ir palinkėjo gero bei karšto garo ir pakvietė šeštadienį išbandyti ir įvertinti Mažeikių pirtį.