2010 m. Gruodžio 28 d. Antradienis

362 metų diena, 52 metų savaitė.

Saulė teka 08:42, leidžiasi 15:58. Dienos ilgumas 07:16. Delčia.

 

Oro temperatūra Mažeikiuose dieną nuo -6 iki -8, debesuota, sniegas. Vėjas šiaurės, 2-4 m/s . Oro temperatūra naktį nuo -8 iki -10, debesuota, sniegas. Vėjas vakarų, 1-3 m/s.

Dienos mintis – Sava duona gardesnė už svetimus pyragus. (Liaudies išmintis)

Sveikiname – Ingas, Ivitas, Irvitas, Ingeborgas, Kantvilus, Vaidilutes, Emas, Kamiles.

Dienos horoskopas:

 

Avinas – Pasistenkite daugiau nuveikti, tai sėkminga diena. Tinka pasirašyti atsakingus darbo dokumentus, aptarti su vadovaujančiu žmogumi jūsų finansines perspektyvas: duotą pažadą jam teks įvykdyti.

Tauras –
Neblogas metas apgalvotiems finansiniams susitarimams, sandoriams tvirtinti. Tinka reikalauti skolos grąžinimo iš draugo ar giminaičio.

Dvyniai –
Jei įtarsite, kad niekuo negalite žmogui padėti, nesuteikite tuščiai vilties, tad mažiau kalbų – daugiau darbų. Neskubėkit įsipareigoti: vėliau jus gali „persekioti“ netesėtas žodis.

Vėžys –
Nepalankus metas: visi norės jums nurodinėti ir reikalauti. Stenkitės elgtis kukliau, neprovokuokite už jus viršesnių ar vyresnių asmenų agresijos, atvirkščiai, siekite įgyti jų pasitikėjimą ir paramą, tai nebus sunku padaryti. Jei šiandien užsimegztų panašus ryšys, jis virstų ilgalaike atrama jūsų veikloje ir šeiminiame gyvenime.

Liūtas – Nebloga proga pareikalauti, kad asmuo, kurį mylite, atsakytų už savo veiksmus. Taip pat pravartu griežčiau pasikalbėti ir su savo vaikais apie pareigas šeimai bei tėvams. Palankus metas tvarkyti turto dokumentus.

Mergelė – Gilinkitės į detales: taip geriau suvoksite reikalo esmę ir neskubėkite daryti išvadų. Tai puikus laikas tvarkyti reikalus, susijusius su jūsų veikla arba remontu namuose.

Svarstyklės –
Geras metas bendrauti su jums svarbiais žmonėmis, ieškoti patikimų partnerių, tartis, derėtis, tvirtinti reikšmingus dokumentus. Nebloga proga kategoriškam pokalbiui su sutuoktiniu.

Skorpionas –
Tampate neskorpioniškai altruistiški, besirūpinantys visu pasauliu. Vis dėlto venkite susitapatinti su svetimais rūpesčiais: kiekvienas turi dirbti savo darbą. Mažiau jaudinkitės dėl kitų – pakaks, jei gerai atliksite savo pareigas.

Šaulys – Sėkmingas metas, palankus ir asmeninėms problemoms spręsti, ir svarbiems dalykiniams reikalams tvarkyti, ypač jei tai susiję su užsieniečiais, kelionėmis ar veiklos plėtimu.

Ožiaragis –
Palanku tvarkyti svarbius dalykinius reikalus, su partneriais aptarti veiklos perspektyvas. Vakaras palankus susitikti su senais draugais.

Vandenis –
Svarbius reikalus aptarkite su draugais, kvieskitės juos į pagalbą. Jei bičiulis jau seniai netesėjo duoto žodžio, dabar puiki proga jam priminti, tačiau nenustebkite, jei ir jums prikiš neįvykdytą pažadą. Geras laikas užmegzti draugiškus ryšius – jie bus stabilūs.

Žuvys –
Tai ramybės, paslapties metas: mokėkite laukti sau palankios akimirkos, nesikarščiuokite ir nesinervinkite be reikalo. Tyla bus veiksmingiausias argumentas. Šiandien net ir labai norėdami įvykių nepaskubinsite. Tinkamas laikas konfidencialiems susitarimams.

 

Horoskopų šaltinis: vytautus.com

{parasas}