2010 m. Gruodžio 20 d. Pirmadienis

354 metų diena, 51 metų savaitė.

Saulė teka 08:39, leidžiasi 15:53. Dienos ilgumas 07:14. Pilnatis.

 

Oro temperatūra Mažeikiuose dieną nuo -1 iki -3, debesuota, sniegas. Vėjas pietvakarių, 2-4 m/s. Oro temperatūra naktį nuo -8 iki -10, debesuota. Vėjas pietų, 2-4 m/s.

Dienos mintis – Tylėjimas – vienas iš sunkiausiai paneigiamų argumentų. (H. V. Šo)

Sveikiname – Dominykus, Daugardus, Gražviles, Teofilius.

Dienos horoskopas:

 

Avinas – Draugai padės kai ką svarbaus suprasti ir pakeisti. Kad ir kuo užsiimsite, nieko nedarykite jėga: jei iš pirmo karto nepavyks, reikia atsitraukti. Gresia įsimylėjimas iš pirmo žvilgsnio.

Tauras –
Pasistenkite atsitraukti nuo darbų, reikalų. Kadangi staigmenos sunkiai išvengiamos, gali tekti susitaikyti su kokio nors seno plano pasikeitimu, bet ir netikėtai gali atsirasti naujų galimybių.

Dvyniai –
Staigmenų pakaks. Daug kas priklausys nuo jūsų mokėjimo priimti tikslius sprendimus. Nebijokite būti ne visada išgirsti, suprasti – po kurio laiko viskas susiklostys gerai. Aplinkiniai bus jumis sužavėti, ir tai padės rasti rėmėjų, pagalbininkų. Galima ir intriguojama asmeninė pažintis.

Vėžys –
Gerų idėjų, pagalbos, intriguojamų naujienų, pažinčių metas. Palanku tvarkyti keblius reikalus per draugus, jie tikrai padės. Puikus laikas siekiantiems pasiteisinti, atsiprašyti.

Liūtas –
Nuoširdus dėmesys, naujos pažintys, aplinkiniai norės su jums bendrauti. Tiesa, geriausiai jausitės savo namuose, tad vakare suruoškite šventę. Šiandien venkite nepagalvoję žadėti, įsipareigoti.

Mergelė –
Pamąstykite, ką gera galite nuveikti šeimai, kuo ir kaip sudominti vadovą. Verta atidėti dalykinių reikalų tvarkymą. Netikėtai gali užsimegzti tarnybinis romanas.

Svarstyklės –
Sėkminga diena, su sąlyga, jei nebūsite labai patiklūs tvarkydami piniginius, turto reikalus ir užsispyrę ginčydamiesi. Galite įgyti puikių draugų, sąjungininkų, tad neatsisakykite bendrauti. Pasistenkite kuo nors nustebinti mylimą asmenį.

Skorpionas – Palankus metas tvarkyti užvilkintus reikalus, atlikti atidėtus darbus, grąžinti skolas. Pasistenkite labiau suprasti sutuoktinio rūpesčius, atjausti, padėti – tai įžiebs naujus jausmus.

Šaulys – Viskas gali apsiversti: artimas žmogus nepadės, draugas nepateisins vilčių, o svetimas ims ir išties pagalbos ranką. Būkite tolerantiškesni partnerių nuomonei, venkite ginčų su mylimu žmogumi.

Ožiaragis –
Nelauktai aplinkybės susiklostys palankiai, tik mokėkite tuo pasinaudoti. Toli nuo namų, svečiuose, kelyje galite patirti meilės nuotykį.

Vandenis – Staigmenų laikas, kai tai, kas buvo blogai, tampa gerai. Kita vertus, jei būsite labai užsispyrę, gerą reikalą, puikius santykius (ypač meilės) sugadinsite. Verta tvarkyti reikalus, susijusius su užsieniečiais, kelionėmis. Vakaras palankus priimti svečius ar patiems išvykti paviešėti.

Žuvys – Šiandien palanku aptarinėti dalykinius reikalus, tik mažiau nervinkitės ir nenervinkite tų, nuo kurių priklauso jūsų reikalo sėkmė. Būkite lankstūs, siekite kompromisų.

Horoskopų šaltinis: vytautus.com

{parasas}