2010 m. Gruodžio 17 d. Penktadienis

351 metų diena, 50 metų savaitė.

Saulė teka 08:36, leidžiasi 15:52. Dienos ilgumas 07:16. Priešpilnis.

 

Oro temperatūra Mažeikiuose dieną nuo -8 iki -10, debesuota, be kritulių. Vėjas pietryčių, 2-4 m/s. Oro temperatūra naktį nuo -11 iki -13, debesuota, be kritulių. Vėjas pietryčių, 3-5 m/s.

Dienos mintis – Mes negalime pamilti antrą kartą tų, kuriuos kartą nustojome mylėti. (F. de Larošfuko)

Sveikiname – Olimpijas, Mantgailus, Drovydes, Jolantas.

Dienos horoskopas:

 

Avinas – Tikėtina, kad būsite verčiamas prisiimti atsakomybę arba atsiskaityti už atliktus darbus. Derėtų ramiai išsiaiškinti tuos santykius, kurie jus kuo nors įpareigoja. Šildys meilės viltys. Galite užmegzti naują pažintį, gauti pakvietimą į renginį.

Tauras –
Sugebėsite gerai organizuoti reikalus, vykusiai bendrauti ir derėtis. Kita vertus, tam tikra prasme gali atsiverti jūsų akys – suvoksite, kas yra įmanoma, o kas tėra be reikalo puoselėtos nerealios iliuzijos.

Dvyniai –
Netinkamas metas sudėtingiems reikalams. Rytą būkite atsargus ir kitų žmonių atžvilgiu, kad jiems nepakenktumėte. Nenorėsite bendrauti, darbuotis. Tačiau galima nauda iš slaptos ar meninės veiklos.

Vėžys –
Tikriausiai teks spręsti problemas, susijusias su darbu, reklama, sutarčių pasirašymu ar pratęsimu. Rizikuosite sudaryti nuostolingą sandorį. Laukia sentimentalių prisiminimų antplūdis.

Liūtas –
Finansų, turto reikalai labiau konkretizuosis, taps aišku, ką gausite ir ką turėsite atiduoti už tai. Tikėtinas susitikimas su seniai matytu žmogumi. Būsite nusiteikęs rizikuoti, kad pajustumėte ypatingų potyrių.

Mergelė – Suaktyvės kontaktai su giminaičiais ir pažįstamais. Patirsite gerų emocijų, jei mokėsite išklausyti kitus, laiku pasakyti nuoširdų komplimentą, iš širdies patarti. Tačiau nerimą kels šeimos narių problemos, kurios tuštins ir jūsų piniginę.

Svarstyklės – Iš dominančio asmens galite gauti nemalonią pastabą, patirti aštrią kritiką, didesnį reiklumą. Teks uoliai rūpintis paprastais praktiniais dalykais, šeima. Tikėtinas pakvietimas į renginį, pobūvį, varžybas ar pasimatymą. Tai žada ypatingų įspūdžių.

Skorpionas –
Būsite kūrybingas, azartiškas. Domins meilė, kūryba, visuomeninė veikla. Galite neatsispirti rizikingai sekso avantiūrai ar kitai pagundai. Didelė sveikatos sutrikimo grėsmė. Nemaloniai nuteikti sveikatos patikrinimo eiga ar rezultatas.

Šaulys – Galbūt darbe teks ką nors pavaduoti arba konkuruoti dėl norimų pareigų, didesnio uždarbio. Kils ūpas įsigyti naują drabužį, labiau rūpintis kūno priežiūra, grožiu. Gerų emocijų sukels su mokslu, užsieniu, įtakingais gerbėjais susiję reikalai.

Ožiaragis – Jus gali išmušti iš vėžių naujas mokestis, nuostolis arba didesni nei įprasta reikalavimai bei darbdavio, pareigūnų kontrolė. Turbūt mėginsite išsiaiškinti nesusipratimus, derinti interesus, apginti savo tiesą. Gali pavykti, jei esate teisus.

Vandenis –
Tvarkysite reikalus, susijusius su draudimu, paveldėjimu, mokesčiais. Už dalykinį protegavimą ar kitą paslaugą jums gali būti pasiūlytas geras atlygis, naudingi mainai. Nieko gero, jei tuo pažeistumėte įstatymą. Nepulkite į abejotiną avantiūrą.

Žuvys – 
Šiandien pasistenkite konkrečiai atlikti svarbiausius reikalus. Tikėtini kontaktai su svarbiais žmonėmis. Galbūt pasiseks įgyvendinti idėją, kuri atneš ne tik naudos, bet ir intelektinį ar kūrybinį pasitenkinimą.

Horoskopų šaltinis: vytautus.com

{parasas}