2010 m. Lapkričio 30 d. Antradienis

334 metų diena, 48 metų savaitė.

Saulė teka 08:14, leidžiasi 15:59. Dienos ilgumas 07:45. Delčia.

 

Oro temperatūra Mažeikiuose dieną nuo -7 iki -9, debesuota su pragiedruliais, sniegas. Vėjas šiaurės, 2-4 m/s. Oro temperatūra naktį nuo -8 iki -10, debesuota su pragiedruliais, sniegas. Vėjas šiaurės, 0-2 m/s.

Dienos mintis – Kai vienos durys užsiveria, kitos atsiveria. (M. de Cervantes)

Sveikiname – Andriejus, Saugardus, Dovaines, Andrius.

Dienos horoskopas:

 

Avinas – Jūsų mintys ir veiksmai suksis kasdienių klausimų bei problemų rate, kurias, nors ir be didelio džiaugsmo, vis dėlto turėtumėte gana nesunkiai išspręsti. Į svečius gali užsukti nekviestas asmuo. Tai būtų maloni staigmena.

Tauras –
Šiandien nestokosite kūrybiškumo, romantiško polėkio. Patirsite džiaugsmo iš meno, muzikos, meilės, bendravimo su vaikais. Pabendrauti, iš širdies paplepėti tikrai bus apie ką ir su kuo. Galite išsiaiškinti intriguojančią paslaptį.

Dvyniai –
Nebijokite imtis atsakomybės, nesijauskite išnaudojamas, jei teks dirbti daugiau už kitus, rūpintis verslo perspektyvomis. Tai išeis jums į naudą. Gali kilti idėjų, kaip pagerinti ar bent jau išsaugoti esamą finansinę padėtį.

Vėžys –
Puikus metas išreikšti savo kūrybingumą, labiau susibičiuliauti su patinkančiais žmonėmis. Daug sužinosite ir išmoksite bendraudamas su dalykiniais partneriais bei klientais. Turbūt sublizgėsite intelektinėje veikloje, moksle.

Liūtas –
Aktyviai spręsite klausimus, susijusius su verslu, investicijomis, draudimu, mokesčiais. Trauks „gastrolės” po prekybos centrus, domins kainų svyravimai. Išradingai panaudosite brokuotus ar nusidėvėjusius daiktus, detales.

Mergelė –
Aplinkiniams atrodysite inteligentiškas, patikimas. Verta pamąstyti apie tai, ar nereikėtų kelti kvalifikacijos, rimčiau mokytis užsienio kalbos. Palanku pasirašinėti sutartis su naujais verslo partneriais, ypač jei jie užsieniečiai.

Svarstyklės –
Planų ir idėjų knibždėte knibždės jūsų galvoje. Jūsų dalykinė iniciatyva išties bus įvertinta. Turėtų gana sklandžiai spręstis profesinės, bendradarbiavimo problemos. Pagerės santykiai su svarbiais jums žmonėmis, kolegomis.

Skorpionas –
Šiandien daugiau pasieksite švelnumu ir solidarumu nei demonstruodamas ambicijas ar valią. Įgysite didesnį aplinkinių pasitikėjimą, todėl galite būti įpareigotas spręsti sudėtingas problemas. Vakare turėtumėte šauniai praleisti laisvalaikį.

Šaulys –
Šiandien geriau seksis dirbti vienumoje, susikaupus, be blaškymosi. Gal kiek per jautriai reaguosite į smulkius nesklandumus, norėsite, kad viskas vyktų idealiai. Tiesiog nepakenčiamas bus raginimas paskubėti ar kaip nors viešai reikštis.

Ožiaragis –
Rasite galimybę pabendrauti su jums svarbiu asmeniu. Aktualios kalbos suksis apie teisingumą, studijas, tolimą kelionę, tarptautinį renginį ar pan. Pravartu prisiminti, kas jums skolingas arba kam skolingas jūs, ir išspręsti šį klausimą.

Vandenis –
Palanku tvarkyti nuosavybės reikalus, dokumentus, jei esate gerai tam pasirengęs. Gali pavykti gauti tai, kas jums pelnytai priklauso. Arba sukonkretinsite būsimą jūsų darbų įvertinimą, užsitikrinsite stabilesnes pajamas.

Žuvys –
Tikėtina, kad turėsite naudos iš komercijos, spaudos, reklamos. Galimi ypatingi interesai, kuriuos įgyvendinti padės kolega arba giminaitis. Tikriausiai tai jus pradžiugins. Demonstruosite entuziazmą, dosnumą.

Horoskopų šaltinis: vytautus.com

{parasas}