Šeštadienį po Martyno ir Eglės šokio žiūrovai plojo atsistoję

Šeštadienio vakarą vykusį „Šok su manimi“ projektą paliko Eglė Jackaitė ir Tadas Ringaila. Daugiausiai komisijos balsų šį šeštadienį pelnė Ineta Stasiulytė ir Deivydas Meškauskas.

Sužinojusi, kad nebeteks išeiti į šokių aikštelę televizijos eteryje, E. Jackaitė susijaudino: aktorė prisipažino kaskart pasiruošdavusi atsisveikinimo kalbą, bet kai iš tiesų iškrito, pritrūko žodžių.

„Patobulėjau, daug ko išmokau. Noriu pasakyti, kad visi gali šokti. Ačiū Tadui, kuris buvo šalia,“ – sutramdžiusi jaudulį, sakė Eglė.

Mažiausiai komisijos balų surinko Aistis Mickevičius ir Viktorija Kunauskaitė. Žiūrovai daugiausiai balsų atidavė Martynui Malakauskui ir Eglei Straleckaitei.

Komisijos narių kėdes užėmė Jurijus Smoriginas, Jūratė Norvaišienė, Bronė Švytrienė, Jūratė Sodytė.

Pirmieji senųjų estrados dainų vakarą pradėjo Andrius Butkus ir Ona Kolobovaitė. Po kojos traumos grįžusi O. Kolobovaitė buvo įvertinta kaip fatalistė ir beprotė. J. Smoriginas netikėjo, kad Ona jau gali profesionaliai šokti. „Gerbdamas tavo užsispyrimą… Pabučiuok Andrių nuo manęs, kad jis taip gražiai viską „užtušavo“, – sakė komisijos narys J. Smoriginas. Pora gavo 37 balus.

Šeštadienio vakarą prisimintas ir nemalonus praėjusios savaitgalio incidentas – daiktų dingimas iš užkulisių.

„Iki manęs atėjo gandas, kad užkulisiuose dingo „stringai“, o man prieš kelias dienas dukra buvo padovanojusi… „stringus“ Lagerfelfo ir aš maniau, jei pavogė, aš užmušiu… – pasakojo J. Smoriginas, prisiminęs praėjusio savaitgalio įvykius, kuomet jis netikėtai turėjo palikti projekto filmavimo aikštelę. Tuo tarpu V. Šapranauskas pajuokavo, kad ne visas vagyste užkulisiuose gali įvykdyti kolegė. „Tai – „Vanish“, – prieš reklaminę pauzę šypsodamasis tarė Vytautas.

Žilvinas Šilgalis ir Katerina Jeremian žiūrovams parengė šokį pagal Irenos Starošaitės ir Žilvino Žvagulio dainą „Gintarai“. „Nuo aukštos natos labai žemai nukritai. Tu padarei viską be spalvų“ , – teigė komisijos pirmininkas J. Smoriginas.

Jūratė Norvaišienė šokyje jautė disonansą, tuo tarpu Bronė Švitrienė išliko santūri: „Jo šokyje jautėsi elegancija, klubai dirbo gerai. Jis turėjo visiškai kitą amplua. Mes pratę jį matyti dinamišką, o ramų šokį jis taip pat puikiai atliko“. Pora gavo 36 balus.

Donatas Montvydas ir Katerina Voropaj pasirinko grupės „Sel“ dainą „Informacija keleiviams, norintiems vykti“. Pora atliko sportinio ir modernaus šokio interpretaciją. „Didelis minusas – jūsų kostiumai. Choreografija buvo artima striptizo barui – erotika ir judesių amplitudė. Buvo labai gerai, bet labai kritikuotina“, – komentavo J. Smoriginas. „Judesių amplitudė buvo aiški ir plati, tačiau visame šokyje negali būti vienodos veido išraiškos“, – pastebėjo B. Švytrienė. Komisija porai padovanojo 36 balus.

Deivydas Meškauskas ir Ineta Stasiulytė pasirinko itin romantišką ir įtaigų šokį. „Šokis yra estetika, o ji buvo, jausmas buvo, romantiška, gražu. Tai buvo nuostabu”, – teigė Jūratė Sodytė. „Ineta valdo Deivydą ir tai jam yra pliusas. Mane sujaudino ši kompozicija, bet aš pasigedau kojų pakilimų“, – sakė J. Smoriginas. Pora „uždirbo“ maksimalų balų skaičių – 40 balų.

Aisčio Mickevičiaus ir Viktorijos Kunauskaitės pasirodymas nuvylė komisijos pirmininką. „Šį kartą Aistis daugiau „plaukiojo“ nei anksčiau“, – sakė Jūratė Norvaišienė. „Neritmiškas, neaiškus šokis. Jeigu tu dalyvauji projekte, tai nereikia mums čia „klounadų“, – sakė konfliktą su Aisčiu išprovokavęs J. Smoriginas. Pora gavo 30 balų.

Eglė Jackaitė ir Tadas Ringaila sušoko jautrų ir romantišką šokį etnografiniais motyvais. „Man labai patiko Eglės kostiumas, prideda ekspresijos. Gal man kaip profesionalui akį užkliudė plastikos trūkumas, pritrūko pabaigos šokiui, finalo sprendimas buvo nevykęs, bet – neblogai“, – vertino Jūratė Sodytė.

„Stilistiškai labai gerai išpildyti kostiumai, kurie padėjo įgyvendinti šokį. Sunkiai sekėsi pakėlimai, Eglė nėra profesionalė, o padirbėti, jau nėra laiko“, – sakė komisijos pirmininkas. Pora nusipelnė 35 komisijos balų.

Eglė Straleckaitė su partneriu įvertinti itin gerai. Po jų šokio žiūrovai plojo atsistoję. „Eglė šį kartą buvo „zenite“. Eglė buvo fantastiška. Labai seksuali ir moteriška. O iš Martyno niekas „nėjo“. Pritrūko vyriškos emocijos, – sakė Jurijus. Tuo tarpu ponia Jūratė šokyje net nepastebėjo Martyno: „Nesinorėjo į nieką daugiau žiūrėti. Eglė buvo nepakartojama“. Pora gavo 36 komisijos balus.

Projekto naujokai: Ramūnas Rudokas su partnere, pasirodė persirengę Vytauto Šapranausko ir Jurgitos Jurkutės kostiumais. „Ramūnas daugiau aktorius nei šokėjas, šokio žingsnelių pritrūko“, – sakė Jūratė Sodytė. „Tai galėjo būti labai juokingas ir labai linksmas pasirodymas, tačiau tai nebuvo iki galo išpildyta“, – sakė Jūratė Norvaišienė. Pora sulaukė 31 balo.

 

{alfa2}