SEL grupės lyderis E. Dragūnas įkūrė savo vardo fondą

Albumą „Aš kaip žąsis“ pristačiusios grupės „Sel“ lyderis Egidijus Dragūnas įkūrė fondą, kurio surinktos lėšos bus paaukotos sunkiomis onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams gydyti.

Į E. Dragūno fondą jau įplaukė apie 10 tūkst. litų, kurie gauti pardavus pirmąsias naujojo grupės albumo „Aš kaip žąsis“ kopijas. Tūkstantį litų „Sel“ uždirbo per grupės aštuonioliktojo gimtadienio ir naujojo albumo pristatymo progai skirtą koncertą.

Ant scenos surengęs aukcioną E. Dragūnas už šią sumą pardavė kompaktinę plokštelę su grupės narių autografais.

Už šį albumą gautas pelnas bus paaukotas sunkiomis onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams gydyti.

 

Albumu „Aš kaip žąsis“ jau nuo kito pirmadienio bus prekiaujama muzikos prekių parduotuvėse ir prekybos centruose. Pasak grupės lyderio E. Dragūno, „Aš kaip žąsis“ bus paskutinis albumas „Sel“ diskografijoje, išleistas kompaktinės plokštelės pavidalu.

Praėjusį penktadienį vykęs grupės koncertas buvo anšlaginis, nes visi bilietai buvo išparduoti dar likus kelioms valandoms iki koncerto. Jame apsilankė 4 tūkst. žiūrovų. Šį penktadienį „Sel“ naujausią albumą pristatys Panevėžyje.

Dainininkas tikisi, kad į jo vardo fondo sąskaitą paaukos ir tie, kurie albumą iš interneto parsisiuntė nemokamai.

„Aš suprantu, kad ne visi „Sel“ gerbėjai turi galimybę nusipirkti kompaktinę plokštelę ir tokiu būdu paaukoti pinigų. Pavyzdžiui, užsienyje gyvenantys tautiečiai. Bet jie taip pat gali prisidėti prie šio mūsų labdaros projekto, pervesdami pinigų tiesiai į fondo sąskaitą LT034010042403039431 „DnB Nord“ banke“, – sakė E. Dragūnas.

 

{alfa2}