Vagystėmis įtariama I. Jurgelevičiūtė paliko projektą „Šok su manimi“

Po savaitgalio įvykių TV3 projekto „Šok su manimi“ kūrėjus prodiuserių kompaniją „Just.TV“ pasiekia vis nauji dalyvių skundai dėl vagysčių. Dėl dingusių asmeninių daiktų į projekto prodiuserį Justiną Milušauską ir vykdomąją prodiuserę Neringą Kavaliauskienę kreipėsi šokėja Gabrielė Valiukaitė, kuri projekte padėjo ruoštis Irmos Jurgelevičiūtės ir Tomos Slausgalvio porai, taip pat parolimpiečio Tomo Kairio šokių partnerė Violeta Burneikienė.

 


„Jau keletą savaičių mūsų projekto dalyviai nuolat skundėsi dėl filmavimo metu dingstančių asmeninių daiktų, pinigų – iš Onos Kolobovaitės rankinės per du kartus pasisavinta net 1100 litų, iš Andriaus Butkaus – 500 litų.

 

 

Negalėjome nereaguoti į jų skundus. Gavę šią informaciją, visą situaciją į savo rankas perėmė policijos pareigūnai. Esame jiems dėkingi už operatyvumą.

 

Tiesa, tokios atomazgos nesitikėjome nei mes, laidos kūrėjai, nei projekto dalyviai. Esame šokiruoti,“ – praneša projekto prodiuseris J. Milušauskas. – Noriu pabrėžti, kad šis tyrimas neturi nieko bendro su viešųjų ryšių akcijomis.“

Pareiškimus dėl vagysčių yra parašę šie dalyviai – O. Kolobovaitė, A. Butkus, Karina Jeremian. Kiti projekto dalyviai apklausiami.

Kol vyksta ikiteisminis tyrimas, tol nei projekto dalyviai, nei organizatoriai, nei TV3 televizijos atstovai komentuoti situacijos plačiau negali.

Primename, kad susumavus dviejų laidų rezultatus – komisijos ir žiūrovų balsus, – I. Jurgelevičiūtė su partneriu T. Slausgalviu paliko projektą „Šok su manimi“.

 

 

Šaltinis: tv3.lt

 

{parasas}