Mažeikiškis Arūnas Čiplys – vienas geriausių smigininkų pasaulyje

Penki Mažeikių klubo atstovai dalyvavo didžiausiame Pabaltijo smiginio renginyje – LATVIA OPEN 2010, kur susirinko 165 vyrai ir moterys iš 14 valstybių.

Irena Čiplienė, prieš savaitę nugalėjusi latvę Initą bitę, šiose rungtynėse jai nusileido.

Pirmame rate pralaimėjo ir Donatas Zaikauskas.

Jurijus Stekolnikovas atrankiniame rate įveikė latvį, tačiau toliau ir jam nepasisekė.

Jie abu liko 65 vietoje. Darius Repšys praėjo vienu ratu toliau už savo bendražygius, pralaimėjo Latvijos čempionui Guntars Grebskis ir iškovojo 33 vietą.

 

Aleksandr Stankevič sėkmingai žingsniavo dar toliau ir iškovojo aukštą 17 vietą. Arūnas Čiplys, prieš du metus buvęs šių varžybų nugalėtojas, siekė atsikovoti šį titulą. Nugalėtas anglas, stiprus rusas, labai puikios rungtynės su vokiečiu. Tokios rungtynės būtų papuošusios ir pasaulio čempionatą, tačiau pusfinalyje taip puikiai nebuvo.

Arūnas nors ir žaidė gerai, tačiau nelabai galėjo pasipriešinti švedui, kuris kiekviename lege sugebėjo sumesti po vieną 180 ir pasiekti daugiau nei 31 taško vidurkį. Švedui sekėsi viskas, nors finale jis jau nebesugebėjo nieko gero parodyti. Varžybas laimėjo lenkas.

Po šių varžybų Arūnas turėtų pakilti į 18 vietą pasaulio reitinge ir aplenkti buvusį pasaulio čempioną Tony O’Shea.

Sekmadienį vykusioje porinėje rungtyje jau pirmame rate tarpusavyje susitiko saviškiai.

 

Arūnas Čiplys su šiauliškiu Gintaru Nagevičiu laimėjo prieš Aleksandr Stankevič su Dariu Repšiu. Pirmame rate krito ir Jurijus Stekolnikovas su Donatu Zaikausku. Arūnas su porinininku praėjo dar vieną ratą, tačiau dėl patekimo į aštuntuką pralaimėjo vokiečio-olando porai, kurie ir tapo porinio turnyro nugalėtojais.

Artėjantį savaitgalį klubo žaidėjų laukia pasaulio reitingo varžybos Vilniuje – Lietuva Open 2010.

 

Šaltinis: {darts}

 

{parasas}