Ar ji tikrai tau reikalinga?

Kaip suprasti, ar reikėtų savo gyvenimą susieti su tau patikusia mergina? Todėl pasitikrink atlikęs šį testą.

1. Ar ji ne per daug myli save?

Savimyla mergina kažin ar susitaikys su tavo trūkumais ir jau tikrai nenorės pripažinti tave šeimos galva.

Kaip patikrinti

Pralaimėjimas: Romantiška vakarienė dviese. Ji pagriebia kelis skaniausius kąsnelius iš tavo lėkštės ir įsikiša sau į burną. Paskui vėl pakartoja tą patį. Vadinasi, ji galvoja: „kas mano – tai mano, o kas tavo – tai mano“.

Pergalė! Kalbėdama su tavimi ji neleidžia sau kategoriškai formuluoti klausimus. Pavyzdžiui, ne „visi vyrai – kiaulės“, o „man atrodo, kad visi vyrai – kiaulės!“. Taip ji parodo, kad neketina ieškoti teisybės paskutinėje instancijoje ir gerbia tavo nuomonę.

2. Ar pasirengusi spręsti problemas?

Ji dažnai prašo tavo dėmesio ir paguodos bei palaikymo. Ar ne per daug dažnai? O gal ji pati nieko negali pakeisti gyvenime?

Kaip patikrinti

Pralaimėjimas: Paklausk, kaip praėjo jos diena. Pasakodama ji bus pasyvi. Sakys ne taip: „aš padariau, nuėjau, pasakiau“, o taip: „štai buvo taip, o paskui taip“. Be to, tie įvykiai, greičiausiai bus negatyvūs.Toks žmogus negali jausti atsakomybės už savo gyvenimą, jis nepajudina nė piršto, kad ką nors pakeitus. Toks žmogus taip pat nesistengia pakeisti ir savęs bei spręsti problemas.

Pergalė! Pasakodama ji linkusi į savianalizę: „aš padariau taip ir taip, galvojau, kad pasielgiau teisingai. O paaiškėjo, kad neteisingai ir štai kodėl.“

3. Kaip ji elgiasi su artimais žmonėmis?

Pagal jos elgesį, pavyzdžiui, su tėvais, galima suprasti, kaip ji elgsis ir su tavimi.

Kaip patikrinti

Pasisiūlyk į svečius pas jos tėvus dviem, trims dienoms.

Pralaimėjimas! Gali būti, kad tavo šeimoje esate įpratę bendrauti visai kitaip. Tačiau, jei tau triukšmingi ginčai – normalus bendravimas, o jos šeimoje visi su viskuo sutinka, tai jiems tavo įprotis ginčytis bus nemalonus.

Pergalė! Ji bendrauja su savo tėvais taip pat, kaip ir tu su savo. Sveikiname!

 

{alfa2}