Skaudus pralaimėjimas Gargžduose

Sekmadienį A lygos 32 turo rungtynėse FK „Mažeikių“ ekipa buvo priversta pripažinti Gargždų „Bangos“ pranašumą. „Mažeikiai“ šeimininkams nusileido rezultatu 6:1.

Nors jau nuo pirmų rungtynių minučių aikštėje dominavo „Bangos“ futbolininkai ir po dviejų A. Staponkos įvarčių (6 ir 21 minutėmis) atitrūko į priekį, „Mažeikiai“ jiems per toli pabėgti neleido. 32 minutę rezultatą sušvelnino rezultatyviausias „Mažeikių“ komandos žaidėjas Gintas Podelis. Pirmas kėlinys taip ir baigėsi rezultatu 2:1.

 


Deja, bet antras rungtynių kėlinys mūsų ekipai buvo itin nesėkmingas. Prabėgus vos 5 minutėms nuo kėlinio pradžios V. Mižigurskis siunčia kamuolį į „Mažeikių“ vartus (3:1), o po 65 minutę pelnyto dar vieno V. Mižigurskio įvarčio rezultatas jau tampa kiek nepadoresnis (4:1).

 

 

„Bangos“ futbolininkai nesustojo ir toliau griovė „Mažeikių“ komandos gynybą: 79 min. pasižymėjo G. Gailius (5:1), o po to, kai 82 minutę iš aikštės už antrą geltoną kortelę buvo išvarytas mūsų ekipos gynėjas P. Vaikasas, „Banga“ pasijuto dar laisviau ir 89 minutę G. Kulbis (6:1) nokautavo „Mažeikių“ futbolininkus.  

 

„Banga“ (Gargždai) – „Mažeikiai“ (Mažeikiai) 6:1 (2:1)
Teisėjas: S.Dirda (Kaunas), 900 žiūrovų. Įvarčiai: 6 min. ir 21 min. A.Staponka, 50 min. ir 65 min. V.Mižigurskis, 79 min. G.Gailius, 86 min. G.Kulbis („Banga“); 32 min. G.Podelis („Mažeikiai“)

 

Įspėjimai: 20 min. M.Gudauskas, 34 min. E.Bračkus, 47 min. M.Choruži („Banga“); 49 min. P.Vaikasas („Mažeikiai“). Pašalinimai: 82 min. P.Vaikasas (už 2-ą geltoną) („Mažeikiai“)

 

Šaltinis: fkmazeikiai.lt

 

{parasas}