Konferencija „Darbas su jaunimu kultūros įstaigose ir bendruomenių centruose“

Lapkričio 9 d., antradienį, Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (JRD prie SADM) organizuoja konferenciją „Darbas su jaunimu kultūros įstaigose ir bendruomenių centruose“.
Pagrindiniai konferencijos tikslai – aptarti, kokie tikslai ir uždaviniai yra keliami regioninei kultūros politikai, su kokiais iššūkiais ir galimybėmis susiduria vietos savivalda juos įgyvendinant, pasidalinti įžvalgomis apie galimą glaudesnį bendradarbiavimą sprendžiant jaunų žmonių užimtumo ir ugdymo galimybes kultūros įstaigose ir bendruomenių centruose.

 

Konferencijoje pranešimus skaitys Jaunimo reikalų departamento prie SADM Jaunimo politikos plėtros ir programų įgyvendinimo skyriaus vedėja Asta Morkūnienė, Kultūros ministerijos Informacinės visuomenės plėtros skyriaus vyr. specialistė Ramunė Petuchovaitė, Kultūros ministerijos Regionų kultūros skyriaus vedėja Irena Seliukaitė, Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos Užpalių padalinio vyr. bibliotekininkė Vida Juškienė ir Atviros visuomenės instituto Pagalbos fondo Lietuvoje vadovė Elona Bajorinienė, Mažeikių rajono savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorė Loreta Rubežienė, taip pat patirtimi dalinsis ir apie darbą bendruomenių centrų veikloje kalbės Mažeikių rajono Laižuvos bendruomenės pirmininkė Edita Vasiliauskienė ir Židikų kultūros centro direktorė Svetlana Jurgelienė.

 

Mažeikių rajono savivaldybė, ryšių su visuomene skyrius

 

{parasas}